Inspira – это собственный телеканал Telia, который предлагает Вам окунуться в мир вдохновляющих и увлекательных развлечений. Вас ждут кино, сериалы, спортивные трансляции и жемчужины документалистики. Канал доступен на эстонском языке эксклюзивно только для клиентов Telia TV.

  • Эксклюзивно только в Telia TV

  • Сериалы, фильмы и спортивные трансляции

  • Оригинальный контент Inspira

  • Отложенный просмотр бесплатно

ПЕРЕДАЧИ И СЕРИАЛЫ НА КАНАЛЕ INSPIRA

Üle ja ümber: Las Vegas ja Route 66

Eksklusiivselt Inspiras! Armastatud seikleja onu Raiu läheb üle ookeani USAsse. Paaripäevasest tööalasest konverentsist saab suurejooneline rännak üle ja ümber Ameerika.

Laupäeviti kell 19.00

Kaubikurändurid

Inspira omatoodanguna valminud saatesari, kus peategelased Karmen ja Kristjan otsustavad loobuda majas elamise mugavustest ning pakivad kogu oma elu ja koer Lenny kaubikusse, et üheskoos mööda maailma rännata. Saatesarjas näed, kuidas nad selleks elumuutuseks valmistuvad, tühjast kaubikust kodu loovad ning milliseid rõõme ja raskusi vanlife’i elustiil kaasa toob.

Eetris alates 02.10

Laht

Seersant Lisa Armstrong hakkab uurima teismeliste kaksikute Holly ja Dylan Meredithi kadumist nende Morecambe'i lahe ääres asuvast kodust. Pärast laste vanematega kohtumist muutub juurdlus aina keerulisemaks ning Lisa peab tõdema, et miski ei ole päris nii, nagu esmapilgul tundus.

Eetris alates 26.09

Sügis Jimmy farmis

Seoses aastaaegade vaheldumisega on Jimmyl ning tema meeskonnal farmis ja looduspargis käed tööd täis. Nad peavad valmistuma 8000 kalkuni saabumiseks ja kahe tosina haruldast tõugu põrsa sünniks. Käes on jäärade paaritamise aeg ja looduspargis kahtlustatakse, et nende taapir võib tiine olla. Mujal on vaja vallabid kokku ajada ja saabumas on veel loomi, kes võivad osutuda katsumuseks. Metsaelanikud hakkavad suviseid saadusi koguma, et talveks valmistuda.

Eetris alates 29.09

Tere, maailm

Eksklusiivselt Inspiras! Uue saatesarja „Tere, maailm!” esimesi saateid juhib suurte reisikogemustega Kertu Jukkum. Nii meelelahutuslikku reisisaadet pole Eestis veel nähtud: Gruusia rikkaima mehe imeteod, Musta mere magnetilised raviliivad, hipihotellid, paarituvad kilpkonnad, luksuslikud golfiväljakud, antiiklinnad, Lüükia hauad ja mäetipud, kus jumalad ei ela.

Eetris alates 14.10

Sassis

Sassis

Eksklusiivselt Inspiras! Rain Tolki ja Andres Maimiku seriaal „Sassis“ on humoorikas lugu keskealisest naisest, kelle mees laseb pere juurest jalga. Pereema, kes pole kunagi tööl käinud, jääb üksi kahe teismelise lapsega. Raha pole, lastel tekivad kooliprobleemid, pilti tulevad uued mehed. Nagu päris elu!

Eetris alates 22.10

ТЕПЕРЬ TELIA TV В КАЖДОМ ВАШЕМ УСТРОЙСТВЕ

Контент Telia TV можно смотреть не только по телевизору, но и в приложении или на сайте. Опция экранов для просмотра позволяет смотреть телевидение на нескольких устройствах одновременно.