Tulemüüri teenus

Hoia soovimatu veebiliiklus eemal ja oluline alles.

Telia tulemüüri teenus annab sulle kindlustunde, et ettevõtte töötajad ja varad on kaitstud kübermaailmas rändavate ohtude eest. Lisaks saad näha internetis tarbitud ja sinna edastatud andmete statistikat.

  • maailmas tunnustatud Fortinet Fortigate™ ja Forticlient™ tulemüüri tarkvara
  • sobivad lahendused igas suuruses ettevõttele
  • võimalus valida eraldi teenused või terviklahendus ühe kuutasu eest
Küsin pakkumist

Kuutasuline teenusmudel

Ühe kuutasu eest saad nii tulemüüri seadmed, litsentsid kui ka haldamisteenuse. Vali oma vajadustest lähtuv lahendus ning maksa vaid selle eest, mida tegelikult vajad.

Terviklik võrguturvalisuse lahendus

Telia tulemüüri teenus aitab kaitsta erineva turvalisusega töötsoone ettevõtte sisevõrgus, pakkuda laiemat ligipääsu ettevõtte partneritele ning juhtida viirusekaitse ja veebifiltrite tööd ettevõtte tööarvutites.

Tagatud töökindlus

Telia pikaajalise kogemusega spetsialistid aitavad tagada Tulemüüriteenuse turvalise töö ja selle halduse.

Tunnustatud tulemüüri platvorm

Tulemüüri teenuse pakkumisel kasutame maailmas tunnustatud uue põlvkonna Fortinet Fortigate™ tulemüüre ning Forticlient™ arvutitarkvara.

Tulemüüri võimalused

Väikestele ettevõtetele

Väikesematele ettevõtetele pakub Telia tulemüüri teenust, mis suudab hoolitseda kiire, kuni 100 Mbit/s internetiühenduse turvalisuse eest. Teenus on mõeldud nii turvaliseks kontoritööks kui kontorist väljas olevate töötajate arvutite mugavaks ühendamiseks kontoris oleva tarkvara ning failihoidlatega.

Suuremale ettevõttele

Suuremale ettevõttele pakume tulemüüri kuni 1Gbit/s internetiühendustele ning võimekusega turvata mitut kontorit paljude töötajatega. Pakume võimalust ka tulemüüri kombineerida muude Telia teenustega, mis aitavad ettevõtte võrke ja arvutitöökohti mugavalt hallata.

RÄTSEPLAHENDUSED

Mõistame, et iga ettevõtte on eriline. Just sinu ettevõtte eripärasid arvestades loodud IT-lahendused annavad ettevõttele konkurentide ees vajaliku ärieelise, et oma tegevuses õnnestuda.

Lähtuvalt ettevõtte nõudmistest aitame konsulteerida, juurutada ning hallata arvutivõrkude ja infotehnoloogiliste varade kaitsmise vahendeid, kasutades turuliidrite CheckPoint™, Fortigate™, Cisco™ ja Juniper™ tehnoloogiaid ning meie pikaajalist kogemust Eesti suurima arvutivõrgu opereerimisel ja turvamisel.

Teenuse hind: Rätseplahenduste tasu arvutame välja vastavalt kokkulepitud teenustasemele ja mahule.

Küsin pakkumist
Turvanet

TURVANET

Kiirem internet ja kaitse võimalike küberohtude eest.

Vaatan lähemalt

KÕIK TÖÖKS VAJALIK ÜHEST KOHAST