Viljandi pärimusmuusika festivali saab jälgida teleris ja nutiseadmetes

Viljandi pärimusmuusika festivalil astuvad tänavu teiste seas üles Curly Strings, Trad!Attack ja mitmed välisesinejad, kelle etteasteid saab mugavalt jälgida ka Elioni ja EMT kanalite (nutiTV, minuTV ja EMT Live äpp) vahendusel.
 
Sel aastal on Viljandi folgi üks tõmbekeskusi kindlasti EMT ja Elioni Kaevumäe lava, kus leiab aset nii festivali avamine kui ka suur finaalkontsert „Pimekohting“. Kaevumäe laval astuvad teiste seas üles kohalikud artistid eesotsas Curly Stringsi ja Trad!Attack’iga, lisaks välisartistid Poolast, USAst, Prantsusmaalt, Šotimaalt ja Põhjamaadest.
 
Kaevumäe laval toimuvat saab nelja festivalipäeva jooksul ehk 23.-26. juulini jälgida otseülekandena Elioni nutiTV, EMT ja Elioni minuTV ning EMT Live äpi vahendusel. Samuti saab ülekannet vaadata www.emt.ee/live veebilehelt.
 
Kontsertide vahele on pikitud põnevaid persoone, sisukaid intervjuusid ja rõõmsat festivalimeeleolu. Ülekanded toimuvad alates 23. juuli kell 13:00 kuni 26. juuli kell 22:00. Ühtlasi saab EMT Live äpi kaudu hääletada, millised muusikutepaarid „Pimekohtingul“ üles astuvad. EMT Live äpiga saab tutvuda ja selle alla laadida: www.emt.ee/live
 
Elioni nutiTV-s avatakse Viljandi folgi jaoks eraldi kanal, mille leiab ETV kanalilt puldiga üks noolevajutus alla- või ülespoole liikudes. Kui kanal automaatselt kanalivalikusse ei ilmu, tuleb digiboks taaskäivitada.

minuTV-s lisandub ajutine kanal telekanalite üldnimekirja.

EMT ja Elioni Kaevumäe lava programm, mida saab jälgida nutiTV, minuTV ja EMT Live äpi kaudu:

Neljapäev, 23. juuli
13:00 Avamine
16:00 Duo Valva
20:00 Curly Strings
23:59 Warsaw Village Band' (Poola)

Reedel, 24. juulil
16:00 Casey Driessen (USA)
20:00 Lo Còr De La Plana (Prantsusmaa)
23:59 Paabel
 
Laupäev, 25. juulil
16:00 Silver Sepp (Eesti)
20:00 Levack/Stewart/Irving (Šotimaa)
23:59 Trad.Attack! (Eesti)
 
Pühapäev, 26. juulil
16:00 Erlend Viken Trio (Norra/Rootsi)
20:00 Pimekohting

*Iga päev kell 17:15 ja 18:00 saab otseülekandes jälgida ka üldist festivalimelu ja intervjuusid
Tutvun teiste uudistega