Vaata, milliseid seadmeid ostetakse jõulude eel kõige enam

Paljud inimesed soetavad jõulude eel endale või oma lähedastele erinevaid tehnikakaupu ning kingikotti pannakse nii telereid, arvuteid, kõlareid kui nutitelefone.

EMT ja Elioni müügikanalites on tänavune müügihitt number üks iPhone 6S (kliendihind 739€), mida on saatnud edu alates müügile tulekust. Muusikasõprade eelistus on kindlalt Marshall London nutitelefon (kliendihind 499€), millega saab kaasa kvaliteetse Marshalli kõlari.

Nagu eelmiselgi aastal, on ka tänavu väga nõutud lastele suunatud Lotte sümboolikaga nutiseadmed. Mobiiltelefon Huawei Y5 Lotte maksab EMT ja Elioni kliendile 99€ ning tahvelarvuti Lenovo Tab 2 A8-50L Lotte 16 GB 4G + WiFi hind on 159€.

EMT ja Elioni kliendid kasutavad hetkel innukalt ära ka võimalust soetada endale tippklassi nutitelefon ja saada kaasa meeldejääv kingitus. Nii on võimalik osta Samsungi lipulaev Galaxy S6 (kliendihind 599€), millega saab tasuta kaasa Samsung Gear VR virtuaalreaalsuse prillid väärtuses 129 eurot.

Heliseadmete poolelt on tänavu positiivseks üllatajaks Marshalli bränd. EMT ja Elion alustasid kõigepealt Marshalli kõrvaklappide müügiga, liikudes sealt edasi kõlarite poolele. Üks müügihitt selles kategoorias on Marshall Stanmore bluetooth kõlar hinnaga 399€.

Suur nõudlus on ka lastele mõeldud kõrvaklappide Coloud Boom Kids järele, mille hind on 29,90€. Hästi läheb ka Harman Kardon Onyx bluetooth kõlari müük (149€), mis töötab ka aku pealt ning mida on kerge endaga kaasa võtta.

Telerite arvestuses on klientide lemmikuks kerkinud 43-tollised ekraanid. Kõige paremini on detsembris läinud kaubaks 43-tolline Samsungi LED teler (J5502) ja sama suure ekraaniga LG LED teler (LF630V), mille hinnad on vastavalt 450 ja 549 eurot. Mõlema mudeli puhul saab öelda, et klientide poolt kasutatakse hea meelega võimalust soetada uus teler nullprotsendise järelmaksu intressiga. Samuti on hea nõudlus 32-tollise Philipsi LED teleri (4100) järele, mille puhul kehtib EMT ja Elioni klientidele jõulude eripakkumine 229 eurot.

Sülearvutite jõulumüügi TOP5 hulka mahuvad 3 erineva tootja ehk Delli, Lenovo ja Apple’i seadmed, mille hinnad jäävad 429-1178 euro vahele. Odavama hinnakassi poolelt (429€) on esindatud Dell Inspiron 15 (5558), mis on sobilik arvuti koolilapsele internetis surfamiseks ja tekstitöötluseks. Lenovo IdeaPad G50-80 on kiire protsessoriga ja hübriid kõvakettaga süler, mille hind on 579€. Järgnevad kallima hinnaklassi (1178€) Apple MacBook Air, 589 eurot maksev Dell Inspiron 15 (5547) ning 699 eurot maksev Lenovo IdeaPad.

Tutvun teiste uudistega