Vaata, millised uued filmid lisandusid Telia TV videolaenutusse

Telia TV videolaenutus täienes taas uute hittidega – seekordsed uued filmid on "Tähtedevaheline"/Interstellar, "Kingsman: Salateenistus" / Kingsman: The Secret Service ning "Kääbik: Viie väe lahing" / The Hobbit: The Battle of the Five Armies.

Tähtedevaheline / Interstellar / 2014 on viiele Oscarile kandideerinud ja parimate visuaalefektide Kuldmehikese võitnud võimas ulmeseiklus, mida juba praegu võib nimetada kaasaegseks klassikaks ja kultusfilmiks. Suurejoonelise käekirjaga visionäärist lavastaja Christopher Nolani linateose tegevus leiab aset lähitulevikus, mil Maa on muutumas inimasustuse jaoks sobimatuks paigaks. Uurijate grupp läheb enneolematule ekspeditsioonile väljapoole meie päikesesüsteemi, et leida uut, inimkonnale eluks sobilikku planeeti. Kuid reisi kägus selgub, et ka parimad astronaudid on vaid inimesed. Filmi muljetavaldavasse näitlejaansamblisse kuuluvad Matthew McConaughey ("Elujanu"), Anne Hathaway ("Hüljatud"), Jessica Chastain ("Elu puu") jpt tuntud näitlejad.

Kingsman: Salateenistus / Kingsman: The Secret Service / 2014 on tempokas ja lõbus spioonipõnevik, mis jutustab erakordselt hästi istuvaid ülikondi kandvast staažikast eriagendist Harry Hart’ist (Colin Firth, "Kuninga kõne"), kes töötab ülimalt salajase spiooniorganisatsiooni hüvanguks. Talle jääb silma halva käitumise, ent ülikõrge IQ ja kiire mõtlemisega tänavapoiss Eggsy (Taron Egerton, "Sõjale kaotatud noorus"), kes värvatakse osalema organisatsiooni ränka treeningprogrammi. Samal ajal tõuseb esile ülemaailmne oht miljardärist ekstsentrilise kurikaela Valentine’i (Samuel L. Jackson, "Pulp Fiction") näol, kelle vastu nooruke Eggsy oma värskelt omandatud oskused mängu peab panema.

Kääbik: Viie väe lahing / The Hobbit: The Battle of the Five Armies / 2014 on kolmas ja viimane osa J.R.R. Tolkieni "Kääbiku" triloogiast. Filmisarja peategelane Bilbo Paunaste (Martin Freeman, "Sherlock") on jõudnud koos päkapikkudega Üksildasele Mäele ja saanud tagasi aarded. Ühtlasi on üles äratatud Smaug, koletu ja raevukas lohe. Mäealuse kuningas läheb hulluks ja kurjuse kehastus Sauron saadab oma väed mäe elanikke ründama. Viis väge peavad astuma ränka lahingusse, et Üksildane Mägi ei satuks tumedate jõudude küüsi. Teistes osades Ian McKellen ("Sõrmuste isanda" triloogia), Evangeline Lilly ("Piinakamber"), Benedict Cumberbatch ("Imitatsioonimäng") jpt.

Lisaks uutele filmidele on Elioni nutiTV videolaenutuse jaotuses kaks täiesti uut kataloogi, mille alt leiab nii digitaliseeritud kodumaiseid toeseid kui maailma filmiklassikasse kuuluvaid filme:

Uued filmid on kättesaadavad Telia Videolaenutuses

Tutvun teiste uudistega