Väärtusetu nuputelefoni saab muuta 50-euroseks hinnavõiduks

Telia kutsub kõiki oma kliente tagastama vanu mobiile ja tahvelarvuteid, et need kasutult sahtlinurka seisma ei jääks. Ühtlasi on klientidel võimalus ka oma katkine ja kasutu nuputelefon pöörata 50 euro suuruseks hinnavõiduks.

„Vana uueks“ kampaania raames saavad kliendid ettevõttele tagastada nii oma vanu ja mittetöötavaid nuputelefone kui ka 1-2 aasta vanuseid nutitelefone ja tahvelarvuteid, et vahetada need uute ja moodsate seadmete vastu.

Hetkel kuulub Telia valikusse 13 nutitelefoni ja tahvelarvutit, mille soetamisel kehtib garanteeritud soodustus - kui klient toob tagasi isegi katkise ja väärtusetu nuputelefoni, saab ta uue nutitelefoni või tahvelarvuti kätte 50 eurot tavahinnast soodsamalt. Sellele lisaks on võimalik oma soodustust suurendada – mida uuem ja paremas töökorras on tagastatav telefon, seda suurem on ka saadav soodustus.

Nii on võimalik näiteks Sony vee- ja tolmukindel tippmudel Xperia Z5 Compact soetada vähem kui 400 euroga, Lenovo tahvelarvuti Miix 300 32GB WiFi aga veidi enam kui 200 euroga.

Telia avas oma veebilehel ka kalkulaatori, kus kliendid saavad mugavalt uurida tagastatava seadme võimalikku väärtust.

Telia Eesti tootejuht Taavi Ting tõdes, et vana seadme vahetamist uue vastu kasutavad paljud kliendid just tehnoloogilise hüppe tegemiseks: osa inimesi toob tagasi oma nuputelefoni, et võtta kasutusele esimene nutitelefon, teised aga kolivad seniselt 3G telefonilt 4G peale, et parandada kasutuskogemust. Samuti on see hea võimalus erinevate lipulaevade omanikele, kes saavad oma senise mudeli soodsamalt uue vastu vahetada.

„Vana uueks“ võimalustega saab tutvuda Telia veebilehel: www.telia.ee/vana-uueks . Kõik tagastatud tooted, mis on heas tehnilises seisukorras, taastatakse ja suunatakse taas mujal maailmas ringlusesse. Tooted, mida ei õnnestu taastada, utiliseeritakse vastavalt keskkonnanõuetele ja saadud materjalid suunatakse taaskasutusse.

Tutvun teiste uudistega