Uus teenus Eestis: kasuta alati vaid kõige uuemat nutitelefoni

EMT ja Elion toovad turule uue teenuse, mis võimaldab klientidel kasutada alati kõige uuemat nutitelefoni või tahvelarvuti mudelit.

Alates detsembrist on kõigil EMT ja Elioni klientidel võimalus kindla kuutasu eest saada enda kasutusse nutitelefon või tahvelarvuti, mille saab kas 12 või 24 kuu pärast taas kõige uuema mudeli vastu vahetada.

„Pidevalt tuleb välja uusi nutiseadmeid, mis võimaldavad aina paremat kasutuskogemust ja kvaliteetsemat teenust. Teenus Alati Uus on soodne ja mugav viis omada alati kõige moodsamat nutiseadet,“ kommenteeris Eesti Telekomi kaubamüügi osakonna juhataja Ardi Ratassepp.

Lahendus on mõeldud kõigile, kes soovivad kasutada uut seadet. Teenus on seejuures brändivaba – peale 12- või 24-kuulise kasutusperioodi lõppu ei pea klient endale valima sama tootja mudelit, vaid saab valiku teha kõigi saadaolevate mudelite vahel. Alati Uus teenuse eeliseks on ka see, et seadme kuutasu on väiksem kui järelmaksu puhul.

Alati Uus on kõigile EMT ja Elioni klientidele avatud alates 1. detsembrist ning täpsema info teenuse kohta leiab ettevõtte veebilehelt www.telekom.ee

Tutvun teiste uudistega