Ukrainas viibivad Telia kliendid saavad kasutada mobiilsideteenuseid tasuta

Kõik Telia Ukrainas viibivad kliendid saavad kasutada mobiilikõnesid, SMS-e ja mobiilset internetti piiranguteta ning tasuta.

Telia ärikliendiüksuse juhi Holger Haljandi kinnitusel viibivad hetkel Ukrainas mitmed Telia kliendid, kellest enamuse moodustavad ärikliendid.

„Paljud nendest inimestest on Ukrainaga seotud tööalaselt või läbi ettevõtluse. Lisaks on Eestist läinud Ukrainasse appi mitmete heategevusorganisatsioonide esindajad. Tänases olukorras on info vahetamine ning üksteisega kontaktis püsimine kriitilise tähtsusega, mistõttu on kõigile Telia klientidele Ukrainas tehtavad kõned, saadetavad SMS-id ja kasutatav mobiilne andmeside tasuta, “ütles Haljand.

Telia on esialgu kehtestanud Ukrainas teenuste tasuta kasutamise perioodiks vahemiku 24. veebruarist kuni 10. märtsini (kaasa arvatud).

„Loomulikult jälgime sündmuste arenguid Ukrainas ning vajadusel saame kõnealust perioodi pikendada,“ lisas Haljand.

Lisaks on alates 24. veebruarist kuni 10. märtsini (kaasa arvatud) kõik Telia võrgust (Eestist) tehtavad mobiili- ja tavatelefoni kõned ning saadetavad tekstisõnumid Ukraina suunakoodiga numbritele tasuta (välja arvatud eritariifsed kõned ja SMS-id).

Tasuta kõned ja SMS-id kehtivad kõigile Telia ning Diili lepingulistele era- ja äriklientidele, samuti Telia kõnekaartide kasutajatele.

Tutvun teiste uudistega