TV3 ja TV6 lisandusid MINU.TV-sse

Alates 2. oktoobrist saab Telia MINU.TV teenusega vaadata telekanaleid TV3 ja TV6. Samuti on peatselt lisandumas venekeelne TV3+.
 
Esimesena Eestis pakub Telia võimalust kasutada MINU.TV teleteenust nii, et inimene ei pea selle arvelt oma mobiilse interneti mahtu kulutama. See tähendab, et nutiseadmes – olgu selleks siis telefon või tahvelarvuti – saab kogu MINU.TV sisu vaadata piiramatult, muretsemata selle pärast, kui palju on teenus mobiilse interneti mahtu kulutanud. Kasutajal tuleb vaid MINU.TV äpp oma seadmesse laadida ning kanda kogu meelelahutust endaga suvel kõikjal kaasas.

MINU.TV sisu saavad mobiilse andmeside mahupiiranguta tarbida kõik need Telia Mobiilse Elu kliendid, kes kasutavad 16GB, 32GB või 64GB suurust paketti.
 
MINU.TV on Telia rakendus, mis võimaldab erinevate nutiseadmetega (telefon, tahvel- ja sülearvuti) jälgida nii otse kui järelvaadates enam kui 25 populaarset telekanalit ning suures valikus filme ja sarju. Lisaks on MINU.TV-s vägivallavaba Lastenurk pere kõige pisematele
 
Kõik Telia TV kliendid, kellel on tellitud Salvestamise teenus, saavad MINU.TV-d kasutada tasuta. Eraldi tellides maksab MINU.TV teenus 6€ kuus ning seda saavad piiranguteta kasutada ka kõik Elisa, Starmani, Tele2 ja STV  kliendid.
 
Tulenevalt telekanalite TV3, TV6 ja TV3+ tootja nõuetest on nimetatud kanalid vaadatavad üksnes Telia internetivõrgus.

Tutvun teiste uudistega