Töökohtade haldusteenuste tingimuste uuendus.

Telia uuendab alates 25.05.2017 Töökohtade haldusteenuste teenusetingimusi ning hinnakirja.

Põhjus muudatuse tegemiseks on lisateenuste lisandumine Töökohtade haldusteenuste portfelli. Uuendatud Töökohtade haldusteenuste raames tekib võimalus tellida järgmisi lisateenuseid:

Viirusekaitse teenus

Tänases IT-maailmas on ettevõtte igapäevatöös ja andmete käsitlemisel üheks suuremaks riskiks arvutiviirused ning nuhkvara. Hoolimata asjaolust, et viirusekaitse vajalikkus ei tule kellelegi üllatusena on see teema siiski paljude ettevõtete jaoks mõistlikult lahendamata.

2016. aastal alustasime koostööd ESET viirusekaitse toodete pakkumiseks Äriklientidele. Tänaseks oleme jõudnud nii kaugele, et liitsime ESET viirusekaitse võimalused meie Töökohtade haldusteenuse lisateenuste valikusse.

Telia Viirusekaitse lisateenus võimaldab kõikidele Töökohtade haldusteenuse klientidel suurepärase hinnaga kasutada maailmas tunnustatud viirusekaitse lahendust. Lisaks tarkvara litsentsile, tagab Telia lahendus optimaalse töö läbi erinevate kesksete haldustegevuste.

Väikekontori Wifi teenus

Täna vajab peaaegu iga kontor kvaliteetset wifi ühendust, olgu see siis juhtmeta töötamiseks või külalistele internetivõimaluse pakkumiseks. Hoolimata WiFi igapäevasusest, maadlevad paljud ettevõtted siiani korraliku wifi lahenduse leidmisega.

Väikekontori Wifi puhul on tegemist täiesti uue lahendusega äriklientidele, kes soovivad töötavat wifi lahendust, kuid kellel puudub vajaduse keerukate võrguseadistuste järgi.

Ärikliendi nõudmistele vastavad WiFi seadmed, teenuse tugi ja keskhaldus ning mugav kuutasuline teenusmudel loovad võimaluse saada kontorisse mõistlik juhtmeta võrgulahendus, ilma märkimisväärset investeeringut tegemata.

Muudetud kasutustingimuste ja hinnakirjaga on võimalik tutvuda alates 25.04.2017 Telia Kodulehel www.telia.ee

Tutvun teiste uudistega