Tere tulemast Teliasse!

Aitäh, et tulid külla uue ajastu IT- ja telekommunikatsiooniettevõtte Telia kodulehele.

Nagu juba märkasid, oleme läbi teinud suure muutuse ning EMT-st ja Elionist on saanud Telia. Alates 20.jaanuarist on meie ettevõtte ärinimeks Telia Eesti AS ning ühise kaubamärgina kasutame Teliat.

Meid innustab võimalus muuta tehnoloogia abil Sinu elu lihtsamaks ja mugavamaks. Ühiselt tegutsedes on meil selleks nii tehnoloogiline kompetents, ainulaadne klienditundmine kui investeerimisvõimekus. Pakume nii mobiilseid kui koduseid teenuseid, IT-lahendusi ja äriteenuseid. Igal pool. Igal ajal. Igal ekraanil. Vastavalt Sinu vajadustele.

Tõime turule ka uued suurepärased pakkumised. Ühendades endise EMT ja Elioni tugevused, pakume nüüd kiiret internetti ja TV-d ka sinna, kuhu meie kaabel veel ei ulatu. Kuuludes TeliaSonera gruppi, pakume Skandinaavias ja Baltikumis andmesidet Eesti hindadega.

Muutuste sisu ja kuidas mõjutab see nii meie endi kui klientide elu, kirjeldavad oma videopöördumistes Telia Eesti inimesed.

Oled teretulnud tutvuma kõikide uuenduste ja pakkumistega ning oleme rõõmsad, et saame alustada uut ajajärku koos Sinuga.

Tutvun teiste uudistega