Teliast sai Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liige

Telia Eestist sai veebruari alguses Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi (VEF) liige, mis on tunnustus ausa, teadliku ja keskkonda säästva tegevuse eest.

VEF-i näol on tegu maailmas üha populaarsemaks muutuva liikumisega, mille liikmed peavad vastama kindlatele väärtustele ja kriteeriumitele nii sotsiaalse, loodus-, töö- kui turukeskkonna vaates. Igal VEF-i liikmel soovitatakse läbida hindamine (Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks http://indeks.csr.ee/), mida korraldab Eestis erinevaid organisatsioone ja asutusi ühendav hindajate ja koostööpartnerite meeskond, kuhu kuuluvad näiteks Justiitsministeerium, EAS, Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium, Tööinspektsioon, Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE jt.

Telia kommunikatsioonidirektor Katrin Isotamme kinnitusel on ettevõttel väga hea meel VEF-i liikmeks astuda, kuna see koondab hulka väärikaid ja hooliva suhtumisega ettevõtteid.

"Ka meie oleme vastutustundlikku äri ja pikaajalist vaadet alati oluliseks pidanud ning usume, et foorum annab hea võimaluse kuulata ja jagada häid praktikaid, õppida teistelt ning jagada ka omi kogemusi."

VEF-i tegevjuhi Kristiina Esopi sõnul huvitab kliente, partnereid, investoreid ja teisi turuosalisi tänapäeval üha rohkem, kui usaldusväärne ja läbipaistev on ettevõtte tegevus. Teenuse, toote ja töösuhte kvaliteedi kõrval muutub üha olulisemaks kogu ettevõtte tegevuse mõju elukeskkonnale ja majandusele.

Kui ettevõte saab Vastutustundliku Ettevõtluse kvaliteedimärgise, siis sellega kaasnev sertifikaat ja märgis ei tähenda silmapaistmist vaid kohalikul tasandi -  VEF on osa rahvusvahelisest võrgustikust ning vastutustundlikud väärtused on muutumas ettevõtlusstandardiks.

VEF-i kohta saab täpsemalt lugeda SIIN.

Tutvun teiste uudistega