Telia TV sulgeb osa vähevaadatavaid telekanaleid

Novembris ja detsembris kaob Telia TV kanalivalikust 5 telekanalit, mille põhjuseks on kas kanalite edastamise lõpetamine Eestis või kanalite vähene vaadatavus.

30. novembril lõpeb vähese vaadatavuse tõttu telekanalite Draiv, Nautical Channel ja Domašnije Životnõje näitamine. 31. detsembril on aga viimast korda eetris telekanalid Disney XD ja Discovery Showcase, mille edastamine lõpeb kanali omanike otsusel kõigi Eesti teleoperaatorite jaoks.

Info selle kohta, millised telekanalid sel aastal Telia TV-st kaovad ning millistesse pakettidesse need kanalid kuuluvad, on näha järgnevas tabelis:

Kanali nimiPakett, kuhu kanal kuulubSulgemise aegAlternatiivsed soovitused sarnase sisuga (vajalik võib olla juurde tellimine)
DraivNoppekanal, Elustiili-kanalite pakett, Premium30.11DTX, History HD
Nautical ChannelNoppekanal, Elustiili-kanalite pakett, Premium30.11Travel Channel HD, FuelTV HD
Domašnije ŽivotnõjeNoppekanal, Premium30.11Viasat Nature, Nat Geo Wild
Disney XDDisney kanalite pakett, Premium31.12Disney Channel, Disney Junior. Sarnane sisu ka kanalis Nickelodeon ja lisateenuses Lastenurk
Discovery ShowcaseStandard, Premium31.12Discovery Science, ID, Discovery Channel ja Animal Planet

Lisaks ei leia alates 30. novembrist Telia TV valikust eraldiseisvat Elustiili-kanalite paketti, mis sisaldab telekanaleid Draiv, Nautical Channel, Ohota i Rõbalka, Usadba ning Travel Channel HD. Kuigi tänasest Elustiili-kanalite paketist kaob kaks kanalit (Draiv, Nautical Channel), saavad huvilised ülejäänud kanaleid (Ohota i Rõbalka, Usadba ning Travel Channel HD ) tellida soovi korral nt noppekanalina, lisaks teistele pakettidele, kus need kanalid alles jäävad.

Telia TV kliendid saavad enda poolt tellitud kanalipakette ja noppekanaleid kontrollida mugavalt Telia iseteeninduses.

Ebapopulaarsete kanalite valikust eemaldamine võimaldab täiustada Telia TV teenust uue ja põneva sisuga.

Kuigi osa vähepopulaarseid kanaleid valikust kaob, pakub Telia TV oma klientidele hulgaliselt põnevat ja eksklusiivset sisu, mida mujal Eestis ei näe.

Nii on ainult Telia TV vahendusel kõigile klientidele nähtav telekanal Inspira, mis toob vaatajani põnevad filmid, sarjad ja spordivõistlused (eesotsas Paf Eesti-Läti korvpalliliiga, naiste profitennise ja Soome hokiliiga mängudega). Samuti sisaldab Inspira eksklusiivset omatoodangut nagu e-spordi turniirid, kontserdid ning seiklussaated, nagu 31. oktoobril esilinastuv värske sari Rabaradapidi.

Ühtlasi saavad vaid Telia TV kliendid Eestis kasutada maailmatasemel meelelahutusega sarjade keskkonda HBO (sisaldub Standardis ja Premiumis ning on Minile eraldi juurdetellitav) ning populaarteaduslikule sisule keskendunud National Geographic + keskkonda (sisaldub Standardis ning Premiumis).

Kõik Telia TV kliendid saavad soovi korral kogu telesisu vaadata kas teleri, veebilehitseja või Telia TV äpi vahendusel.

Tutvun teiste uudistega