Telia TV klientideni jõuab „Troonide mängu“ eellugu „House of the Dragon“

Esmaspäeval, 22. augustil jõuab Telia TV klientideni HBO uue sarja „House of the Dragon“ („Lohede koda“) esimene episood.

Telia televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuhi Birjo Kiige sõnul saab „Troonide mängu“ austajate pikk ootus lõpuks läbi ning „Lohede koda“ jõuab Telia HBO keskkonna vahendusel siinse televaatajani sisuliselt samal ajal kui see esilinastub USA-s.

„„Troonide mäng“ on olnud juba aastaid Telia TV HBO keskkonna üks populaarsemaid sarju ning sellel on Eestis tuhandeid fänne. Seepärast ootame loomulikult põnevusega, kuidas võtavad meie kliendid vastu uue sarja,“ ütles Kiik.

„Lohede koda“ esimene episood jõuab Telia TV HBO keskkonda ööl vastu 22. augustit.

Nendel Telia TV klientidel, kes kasutavad Standard või Family paketti, sisaldub HBO sarjade keskkond juba TV-paketis. Sarja nägemiseks tuleb Telia TV menüüs liikuda Äppide valikusse ning sealt edasi HBO keskkonda. Mini paketi kasutajad saavad HBO keskkonna mugavalt juurde tellida kas otse TV ekraanilt või Telia iseteenindusest.

“Lohede koda” tegevus leiab aset 200 aastat enne “Troonide mängu” sündmusi ning jutustab Targaryenite dünastia loo.

Sajandeid enne „Troonide mängus” aset leidvaid sündmuseid asus Lohekivile elama Targaryenide Koda, ainus Valüüria Huku üle elanud loheisandate perekond. Sari saab alguse legendaarse Aegon Vallutaja, Raudtrooni loonud valitsejaga ja jätkab selle ikoonilise trooni nimel võidelnud Targaryenide põlvkondade elulugudega kuni kodusõjani, mis nende dünastia peaaegu lõhki kiskus.

Mis Lohede Tantsu ajal tegelikult aset leidis? Miks oli Valüüria külastamine pärast Hukku nii ohtlik? Millised olid Maegor Julma kõige hirmsamad roimad? Milline oli Westeros siis, kui selle taevast valitsesid lohed? Need on vaid mõned küsimused, mis leiavad vastuse seriaalist.

Vaata uue sarja täispikka treilerit SIIN.

Tutvun teiste uudistega