Telia TV klientideni jõuab nüüd ka HBO Max Originals sisu

Warner Bros. Discovery ja Telia vahelise koostöö tulemusena jõuab nüüd Telia TV klientideni ka HBO voogedastusteenuse Max Originals sisu.

Sellega täieneb Telia TV-s pakutav HBO kõrgetasemeline sisuteenus Warner Bros. Discovery eriilmeliste telesarjade, eriprogrammide, miniseriaalide ning dokumentaalsarjade ja –filmidega.

„Meil on hea meel, et Warner Bros. Discovery koostöö Teliaga laieneb, mis võimaldab meil tuua tunnustatud Max Originals sisu Telia klientideni Eestis. Soovime, et HBO tipptasemel sisu oleks kättesaadav regiooni kohalikes keeltes ning seetõttu pühendume pikaajalisele koostööstrateegiale Teliaga,” ütles Warner Bros. Discovery Põhja- ja Ida-Euroopa äriarenduse ja jaotusvõrgu üksuse juht Ekaterina Mihajlovic.

Telia klientideni jõudev Max Originals toodang pakub hulgaliselt põnevat vaatamist, näiteks:

  • “Seks ja linn” jätkusari “Ja ongi käes“(And just like that…);
  • “Sõdalane S3”(Warrior S3) - võitluskunstidest rääkiv sari, mis põhineb Bruce Lee poolt loodud ideedele ja mille vastutavaks produtsendiks on tema tütar Shannon Lee;
  • “Esiviisik”(First Five) - Max Originals esimene Soome dokumentaalsari, mis teeb sissevaate Sanna Marini valitsuse telgitagustesse;
  • Täispikk dokumentaalfilm “Sõprade kokkutulek”(Friends: The Reunion);
  • Uus dokumentaalsari “SmartLessi taskuhäälingu tuur"(SmartLess: On The Road), kus astuvad üles Jason Bateman, Will Arnett ja Sean Hayes;
  • Filmistuudio esimesele aastasajale pühendatud neli eriprogramm “Warner Brosi 100 aastat”(100 Years Of Warner Bros).

Telia Eesti Televisiooni ja meelelahutuse valdkonna juht Birjo Kiik avaldas heameelt selle üle, et strateegiline koostöö Warner Bros. Discovery’ga toob Telia teleteenuse klientideni senisest veelgi rikkalikuma sisu.

„Kõrgetasemeline ja pidevalt uueneb HBO sisu võeti meie klientide poolt kohe alguses väga hästi vastu. Üheks põhjuseks on kindlasti eestikeelse ja venekeelse tõlke olemasolu. Max Originals uute sarjade, filmide ja dokumentaalprogrammide lisandumisega saame oma kliente taas positiivselt üllatada,“ lisas Kiik.

Telia klientideni jõudva HBO teletoodangu seast leiab hulgaliselt tunnustatud sarju, näiteks “Troonide mäng” (Game of Thrones), “Lohede koda” (House of the Dragon), “Pärijad” (Succession), “Viimased meie hulgast” (The Last of Us), “Eufooria” (Euphoria), “Entusiasmi ohjeldades” (Curb Your Enthusiasm).

Osa sellest sisust edastatakse HBO Originali kaubamärgi alt ja see on suunatud eelkõige küpsemale vaatajaskonnale, nt juunikuus eetrisse jõudev “Iidol” (The Idol) ja "Vooruslike vaimulike“ ("The Righteous Gemstones“) kolmas hooaeg.

Võrreldes HBO Original sisuga on Max Originals suunatud laiemale vaatajaskonnale ning peredele, lisades HBO valikusse mitmekesisust nii teemade kui žanrivaliku osas.

Telia TV HBO keskkonna sisuga saab tutvuda veebilehel teliatv.ee

Tutvun teiste uudistega