Telia TV kliendid saavad kogeda uut taset filmilaenutuses

Telia TV teenus rikastus uue ja põneva võimalusega. Nimelt hakkavad Telia filmilaenutusse jõudma uued filmid senisest märksa kiiremini, mis tähendab, et praegu kinodes jooksev „Wonder Woman 1984“ on juba nähtav ka Telia TV Sisuleidjas.

Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuhi Birjo Kiige sõnul saab Telia uudset lahendust pakkuda tänu heale koostööle oma partneritega.

„Filmide levitamise valdkonnas on tegu moodsa lahendusega, mis võimaldab meil tuua uusi filme oma filmilaenutusse tunduvalt kiiremini. Mõne filmi puhul tähendab see, et samaaegselt kinodega on linateos nähtav ka meie Sisuleidjas, mõne teise filmi puhul jõuab uus teos filmilaenutusse umbes kuu peale esilinastust kinos,“ selgitas Kiik.

Esimene sellekohane leping on Telial juba sõlmitud ning esimene film, mis Telia TV Sisuleidjasse tavapärasest kiiremini jõuab, on „Wonder Woman 1984“. Kõnealune film jõudis kohalikesse kinodesse detsembri keskpaigas ning Telia TV-s on film nähtav alates 28. jaanuarist.

Birjo Kiik lisas, et arvestades tänaseid viirusepiiranguid ning asjaolu, et mitmed kinod on ajutiselt suletud, pakub värske lahendus täiendavat meelelahutuse võimalust telerite vahendusel.

„Kuna värske lahenduse kaudu meie filmilaenutusse jõudvad filmid on väga uued, on ka nende laenutamise hind tavapärasest kõrgem. Samas on filmid nähtavad ja korduvalt vaadatavad 48 tunni jooksul ning nendele saab kaasa elada kogu perega,“ ütles Kiik.

Telia 1 pakkumise klientidel on võimalik igas kuus valida endale Telia Sisuleidjast kaks tasuta filmi ning see võimalus kehtib ka uue lahenduse ja „Wonder Woman 1984“ puhul!

Tutvun teiste uudistega