Telia TV kannab üle virtuaalset heategevuskontserti Saaremaa Rööm

Neljapäeval, 28. mail kell 20:00 näeb Telia TV vahendusel Viimsi Vabaõhumuuseumis toimuvat heategevuskontserti Saaremaa Rööm.

Kontserdil astuvad üles Saaremaa juurtega artistid Ivo Linna, Grete Paia, Uudo Sepp, Merilin Mälk ja folgiduo Leana & Hartwin. Saadet juhib Kristel Aaslaid.

Tasulise virtuaalse kontserdi eesmärgiks on heategevuslik annetuskampaania, mis aitab koguda vahendeid Saaremaa puuetega laste ning majanduslikult keerulises olukorras olevate perede toetuseks.

Kogutud annetuste abil rahastatakse üheskoos MTÜ Meelespeaga erinevaid neile suunatud üritusi ning tuuakse rõõmu abivajavatele lastele ning nende peredele.

“Saaremaa on koroonaviiruse tõttu kõige rohkem kannatada saanud ning mõtlesime, mida saaks teha, et inimestel veidi tuju tõsta,” räägib üks kontserdi initsiaatoritest, Annely Longhurst. “On ääretult hea meel, et need Saaremaa juurtega artistid otsustasid projektis tasu küsimata kaasa lüüa, samuti oleme tänulikud partnerluse eest Telia Eestile ning kogu produktsiooni- ja turundus- ja kommunikatsioonitiimile. Loodame, et see kontsert on inimeste jaoks inspireeriv ja lootustandev ning ollakse lahked annetama.”

“Meie loodud kuueliikmeline komitee on leidnud, et enim vajavad toetusi üksikvanemad ja erivajadustega laste pered. Kuna liikmete hulgas on nende esindajad, siis teame nii oma varasematest kui ka esindajate teadmistest, kuidas neid peresid aidata. Selliste perede jaoks kriis alles algab ja neid abistada on eriti tähtis meie kogukonnale,” lisab MTÜ Meelespea esindaja Aive Laanemäe.

Viide kontserdi otseülekandele on leitav ja nähtav alates 25. maist Telia TV Sisuleidja menüüs, kus viide sündmusele asub kõige esimesel positsioonil.

Annetusi kogutakse läbi saate vaatamistasu - kontserdi vaatamisõiguse saavad Telia TV kliendid endale soetada 4 euro eest otse teleekraanilt paari nupuvajutusega alates 25. maist. Samuti töötavad juba annetusnumbrid ning soovi korral saab teha ülekande otse MTÜ Meelespea kontole.

Kontserdi partnerid on Telia Eesti, RGB Baltic ja Viimsi Vabaõhumuuseum.

Kontserti toetavad Taskulaod, Rotary Club of Tallinn Global/Marina Pilv/Gretta Oltjer-Timberg, Click & Grow ja Tansaniit.

Kontsert on eetris 28. mail kell 20.00-22.00 ning leitav Telia TV Sisuleidjast ja teliatv.ee lehel. Peale kontserdi lõppu on see järelvaadatav veel 48 tunni jooksul.

Annetusnumbrid:
9007011- 5 eurot
9007012 - 10 eurot
9007013 - 25 eurot

MTÜ Meelespea
Reg nr 80293565
Uus-Roomassaare 44, Kuressaare
A/A 782200221047337751 Swedbank

Tutvun teiste uudistega