Telia toob Super kõnekaardi klientideni 5G kiirused

Kõigil Super kõnekaardi klientidel on võimalik alates 14. veebruarist kasutada mobiilset internetti 5G kiirustel.

5G näol on tegu kõige moodsama ja kiirema mobiilside tehnoloogiaga, mida nii Eestis kui maailmas täna kasutada saab.

Selleks, et Super kõnekaardi kliendid saaks osa 5G võrgu pakutavatest eelistest, on kasutajal vaja 5G võimekusega nutiseadet ning kasutaja peab asuma Telia 5G levialas. Selle aasta alguseks on Telia katnud 5G levialaga enam kui 75% Eesti elanikkonnast ning 2024. aasta lõpuks on plaanis laiendada 5G leviala 95%-ni.

Telia kliendiväärtuse juhi Miina Lillemaa kinnitusel lisatakse 5G võimekus nii olemasolevatele Super kõnekaardi kasutajatele kui ka kõigile uutele Superiga liitujatele.

„Klient ise selleks midagi tegema ei pea ning kui tema kasutuses on 5G seade, rakendub 5G automaatselt. Jätkuvalt saavad Super kõnekaardi kliendid kasutada ka Telia 2G ja 4G võrke.“

Lillemaa sõnul tingis 5G võimekuse avamise Super kõnekaardile klientide kasvav nõudlus uue tehnoloogia järele. „Järjest enam kliente kasutab 5G telefone ning üha rohkem tunnevad Superi kliendid huvi 5G pakettide kohta. Seega on õige aeg tuua 5G kiirused ka kõnekaardi kasutajateni.“

Kõikidest avatud kõnekaartide kasutajatest Eestis on Telia kõnekaardi kasuks otsustanud 49,5% kasutajatest (TTJA andmed, III kvartal 2023), kellest omakorda on Superi valinud 85% kasutajatest.

Superi valikus on 1€ ja 4€ stardikomplektid ning sealt edasi on kliendil juba ise võimalik valida endale sobiv pakett, kus andmemahud jäävad vahemikku 1GB - 200GB. Superiga saab mugavalt liituda läbi Super äpi (sh saab endale soetada sobiva stardipaketi eSIMil) või üle 1500 müügikohas üle Eesti (vaata lähemalt Stardikas - Super).

Tutvun teiste uudistega