Telia pikendas Ukraina suunalisi soodustusi 5. maini

Telia erinevaid kõne- ja andmeside teenuseid saab Ukrainas ja Ukraina suunal kasutada soodustingimustel kuni 5. maini.

Vahemikus 11.03-05.05 saavad kõik Ukrainas viibivad Telia kliendid kasutada rändlusteenust (mobiilikõned, SMS-id, mobiilne internet) piiranguteta ja tasuta.

Samuti on Telia võrgust (Eestist) saadetavad tekstisõnumid Ukraina suunakoodiga numbritele vahemikus 11.03-05.05 tasuta.

Vahemikus 11.03-05.05 (kaasa arvatud) rakendub kõigile Telia klientidele (lepingulised era- ja ärikliendid, tavatelefoni ning kõnekaartide kasutajad) Eestist Ukrainasse helistamisel soodushind 0,31€/minut. Kehtestatud hind on märkimisväärselt soodsam Telia tavapärasest hinnast ning Telia ise kõnealust soodushinda rakendades tulu ei teeni.

Tänaseks on Telia läbi oma koostööpartnerite Ukraina põgenike abistamiseks laiali jaganud 3000 Super kõnekaardi stardikomplekti ja sama palju Super kõneajakaarte väärtusega 8€.

„Plaanime nüüd täiendavalt anda põgenike abistamiseks 2000 kõnekaardi stardikomplekti ja sama palju kõneajakaarte, mis suunatakse põgenike vastuvõtukeskustesse Tartus ja Pärnus,“ lisas Telia erakliendiüksuse juht Kristjan Viilmann.

Lisaks toetas Telia vaimse tervise rakendust Triumf Hero, mis aitab lastel toime tulla, maandada ärevust ning leevendada traumat. Just seetõttu andis rakenduse looja Triumf Health sõjapõgenikele mõeldes oma mängu lisaks eesti, inglise, rootsi, soome ja vene keelele välja ka ukraina keeles.

Tutvun teiste uudistega