Telia pälvis mitmekesisuse märgise „Austame erinevusi“

Kolmapäeval, 16. septembril tunnustas Eesti Inimõiguste Keskus ja Sotsiaalministeerium kvaliteedimärgisega “Austame erinevusi” 32 tööandjat, kes on võtnud fookusesse mitmekesisuse ja kaasatuse edendamise oma organisatsioonis. Esmakordselt on ka Telia Eesti selles nimekirjas.

„Meie jaoks on oluline, et Telias saab igaüks olla tema ise, sest meie inimeste mitmekesisus toob endaga kaasa loomingulisema, julgema ja avatuma mõtlemise ning tegutsemise. Just erineva mõttemaailma, tausta ja kogemustega inimestes peitub innovatsiooni tegelik jõud,“ ütles Telia Eesti personaliüksuse juht Ingrid Viinapuu.

Tema sõnul oli ettevõttel alles eelmisel nädalal põhjust rõõmustada, et oma sihte seades on valitud õige tee. Nimelt valisid töövõtjad 2020. aasta Eesti ihaldusväärseimaks tööandjaks Telia Eesti, kes võttis armastatuima tööandja tiitli üle tänavu teise koha saavutanud Eesti Energialt.

CVKeskus.ee turundusjuht Henry Auväärt ütles uuringule toetudes, et koguni 98% vastanutest leidsid, et ihaldusväärsed tööandjad on innovaatilised ettevõtted, kus töötavad ettevõtlikud inimesed.

„Telias soovime panustada aina enam selle nimel, et kõik meie inimesed saaksid just enda vajadustest ja huvidest lähtudes oma potentsiaali maksimaalselt rakendada ning tunneksid ennast väärtustatuna,“ lisas Ingrid Viinapuu.

Telia personalijuhi kinnitusel on mitmekesisus ettevõtte jaoks märgilise tähtsusega. „Ainult ise mitmekesised olles ja seda väärtustades suudame me mõista ja väärtust luua oma klientidele, kelleks on kõik eestimaalased oma erineva tausta, soovide ja vajadustega."

Märgis “Austame erinevusi” on kvaliteedimärk, millega tunnustatakse tööandjaid, kes hindavad oma töötajate, klientide ja koostööpartnerite mitmekesisust ning teevad sisulist tööd selleks, et seda mitmekesisust võimalikult hästi juhtida. Kokku on sel aastal märgise pälvijaid 33, neist 16 saavad märgise esimest korda.

Esmakordselt teenivad tunnustuse Telia Eesti, ADM Interactive, Pipedrive, IPF Digital, SOL Baltics, VIA 3L, Vabaühenduste Liit, Playtech Estonia, Ellex Raidla, Prisma Peremarket, Nordea Bank Abp Eesti filiaal, Creditstar Group, Vanalinna Ehitus, Enics Eesti ja Töötukassa.

Tutvun teiste uudistega