Telia kinkis lasterikastele peredele 250 uut koolikotti

Eesti Lasterikaste Perede Liidule anti eile kingitusena üle 250 koolikotti, mis on osa Telia kooliaasta alguse kampaaniast.

Läinud nädalal käivitas Telia kampaania, milles osalejad saavad ostuga kaasa tasuta koolikoti. Need inimesed, kes koolikotti ei soovi, saavad selle annetada lasterikastele peredele.

Telia Eesti toetustegevuste juht Heddy Ring märkis, et kuna 1. september on kohe-kohe ukse ees, otsustas ettevõte esimese osa koolikottidest liidule üle anda. Osa kotte on lasterikastele peredele otsustanud kinkida Telia kliendid, teise osaga panustas ettevõte ise.

„Andsime üle ühtekokku 250 koolikotti, et kooliaastat saaks uue ja moodsa kotiga alustada lasterikaste perede 1. klassi minejad. Teine osa kottidest jõuab liiduni oktoobri alguses.“

Eesti Lasterikaste Perede Liidu presidendi Aage Õunapi kinnitusel on kooliaasta algus suurtele peredele tavapärasest kiirem aeg, mistõttu kulub igasugune tugi sel perioodil neile marjaks ära. „Lasterikkad pered on sellise algatuse eest väga tänulikud.“

Telia uue koolikoti kampaania kestab oktoobri alguseni. Pakkumine kehtib kõigile Telia klientidele, kes soetavad kuni septembri lõpuni endale kindlast seadmest ja teenusest koosneva komplekti. Soodustus kehtib kõigile tänastele ja uutele Mobiilse Äri ja Mobiilse Elu paketi kasutajatele, kui nad soetavad lisaks mobiilsideteenusele ka kampaaniavalikusse kuuluva nutitelefoni või tahvelarvuti. Seadmete puhul saab valiku teha 18 erineva toote seast, mille kliendihind jääb vahemikku 89-659 eurot.

Tasuta koolikottide puhul saab valiku langetada 3 erineva disainiga koti vahel. Kõik need kliendid, kes endale koolikotti ei soovi, saavad selle annetada heategevuse raames lasterikastele peredele koostöös Eesti Lasterikaste Perede Liiduga.

Tutvun teiste uudistega