Telia hakkas kindlustama nutikellasid

Inimeste nõudlus nutikellade järele näitab hoogsat kasvu, mistõttu pakub Telia esimese mobiilioperaatorina Eestis kindlustuskaitset ka erinevatele spordi- ja nutikelladele ning aktiivsusmonitoridele.

Telia Eesti finantseerimise ja lisaväärtusteenuste valdkonna juhi Maksim Melamedi sõnul on Eestis müüdavate kellade ja aktiivsusmonitoride valik päris lai ning inimestel on võimalus valida väga erineva hinnaklassi ja funktsionaalsusega seadmete vahel.

„Samaaegselt kellade ja aktiivsusmonitoride kasutajate hulga kasvuga on suurenenud juhtumite arv, kus randmeseade on rikki läinud või kahjustada saanud. See on ka peamine põhjus, miks otsustasime laiendada kindlustuskaitset uuele tootegrupile,“ märkis Melamed.

Alates 18. novembrist pakubki Telia Seadmekindlustus kaitset lisaks telefonidele, tahvel- ja sülearvutitele ka erinevatele randmeseadmetele.

„Kellade kindlustamisel kehtivad samasugused tingimused ja hinnakiri nagu nutitelefonide puhul ning seadmekindlustus pakub kaitset nii seadme kahjustuse, kadumise kui varguse korral. Kellasid ja aktiivsusmonitore saab kindlustada kas kohe ostu hetkel või kuni 14 päeva jooksul peale seadme kättesaamist,“ lisas Melamed.

Melamedi kinnitusel näitab senine praktika, et kõige enam vajavad kellade-aktiivsusmonitoride kasutajad kindlustuskaitset seadme ekraani purunemise või kahjustuse korral. „Kellade puhul on kõige suurem risk seotud sellega, et isegi igapäevase kasutamise korral võib seadme ekraan saada kahjustuse, mille ainsaks lahenduseks on vaid uue seadme soetamine. Sääraste juhtumite puhul tulebki appi seadmekindlustus.“

Telia kaubavalikust leiab täna umbes 25 erinevat aktiivsusmonitori, ligi paarkümmend spordikella ning veidi alla kümne spordikella mudeli. Edaspidi saab kõiki nimetatud tootekategooria seadmeid ka kindlustada. Lisaks on alates 18. novembrist kõigile Teliast seadme ostjatele Telia Seadmekindlustuse kolm esimest kuud tasuta. Kõnealune pakkumine kehtib kuni 31. jaanuarini 2020.

Tutvun teiste uudistega