Telia hakkab pakkuma kasutatud süle- ja tahvelarvuteid ning nutikellasid

Kui eelmisel aastal lisandusid Telia kaubavalikusse kasutatud nutitelefonid, siis sellest sügisest laieneb seadmete valik veelgi ning tekib võimalus soetada ka kasutatud süle- ja tahvelarvuteid ning nutikellasid.

Telia Eesti era- ja turundusüksuse juhi Kristjan Viilmanni sõnul on tegu olulise muutusega, mis laiendab klientide võimalusi soetada endale soodsamalt erinevaid töökorras garantiiga seadmeid.
“Meil on hea meel, et kasutatud seadmete valik on laienemas, sest inimeste huvi kasutatud seadmete soetamise vastu on ajas kasvanud, millele on kaasa aidanud järjest suurem rohelise mõtteviisi toetamine ja teadvustamine nii ettevõtete kui eraisikute poolt. Seepärast laiendame sellest sügisest meie tooteportfelli veel nii kasutatud süle- ja tahvelarvutite kui ka nutikelladega,” ütles Viilmann.

Lisaks madalamale hinnale kaasneb kasutatud seadme soetamisega ka panus keskkonna hoidmisele. „Kasutatud seadmete puhul jääb ära tootmisega seotud CO2 emissioon, mis mõne toote puhul teeb lausa 80% toote kogu süsinikujalajäljest. Oleme loonud kõikidele huvilistele Telia keskkonnaraporti, kus on võimalik tutvuda ettevõtte panusega keskkonnahoidu ja sellega, kuidas kliendid saavad meie teenuseid ja tooteid kasutades meid ümbritseva ruumi hoidmisesse panustada,” tõi välja Viilmann.

Telia on üks esimesi ettevõtteid Eestis, kes on detailselt arvutanud välja enda tegevuse mõju keskkonnale. Ettevõtte väärtusahela jalajälje arvutamise põhjal moodustab 50% Telia Eesti jalajäljest ostetud teenused ja tooted, mille vähendamisele aitab kaasa ka kasutatud seadmete pakkumine klientidele.

Tutvun teiste uudistega