Telia esindustes näeb hologramme

Tänavusel jõulukuul on kümnes Telia esinduses üles seatud uudne tehnoloogia, mis võimaldab kõigil huvilistel oma silmaga näha hologramme.

Telia Eesti jaeäri juhi Katre Liibergi sõnul on mitmed Telia esindused tänaseks läbi teinud uuenduskuuri, mille raames on panustatud just uutele tehnoloogilistele lahendustele ja interaktiivsusele. Kokkuvõttes muudab see kogu asjaajamise ning klienditeeninduse mugavamaks ja põnevamaks nii külastajate kui töötajate jaoks. Hologrammlahenduse toomine Telia esindustesse oli seega järgmine loogiline samm.

„Hologramm on suurepärane moodus kliente vahva erilahendusega üllatada. Ühtlasi on see uudne vahend meeleolu tõstmiseks ja sõnumite edastamiseks, mistõttu sobib see eriti hästi jõulukuusse. Soovime, et meie esinduste külastajad saavad meeldejääva kogemuse, mida aitavad täiendada veel lõhnad, muusika, „elavad“ demoseadmed ning uudsed ja innovaatilised visuaalid,“ lisas Liiberg.

Tallinnas ja Harjumaal saab hologramme näha Rocca al Mare keskuse, Viru keskuse, Kristiine keskuse, Ülemiste keskuse, Viimsi, Lasnamäe ja Järve esinduses. Tartus on see võimalus Lõunakeskuse ja Tartu Kaubamaja esinduses ning Pärnus Port Arturi esinduses.

Telia esindustes näeb HYPERVSN 3D hologrammtehnoloogiat, mida Eestis eksklusiivselt ainuesindab, arendab ja aitab klientideni tuua KNM Eesti OÜ.

Ettevõtte juhi Jan Škurinski sõnul on koostöö Teliaga strateegiline ja teadlik valik.

„Kuna HYPERVSN tehnoloogia jõudis maailmaturule selle aasta alguses, siis nõudlus hologrammlahenduse järele on ääretult suur. Nägime, et HYPERVSN tehnoloogia sobitub Telia kontseptsiooniga väga hästi, kuna hologrammid peegeldavad Telia positsiooni telekommunikatsiooni - ja infotehnoloogia valdkonnas. Usume, et see on esimene samm eduka ja pikaaegse koostöö poole, sest tänaseks on selge, et HYPERVSN hologrammseadmed muudavad senist reklaamiturgu põnevamaks ning läbi hologrammi muudame senised mõneti igavad reklaamid emotsioone pakkuvateks elamusteks,“ ütles Škurinski.

Tema kinnitusel on hologrammtehnoloogia HYPERVSN ülemaailmne revolutsioon, mille KNM Eesti on toonud ka siinsele turule ning mis areneb ja uueneb ajas veelgi.

Tutvun teiste uudistega