Telia esindused jäävad hetkel avatuks

Suurem osa Telia esindusi jääb esialgu avatuks, küll lüheneb nende lahtioleku aeg ning esindused teenindavad kliente vahemikus kell 12-17.

Telia Eesti müügi- ja teenindusüksuse juhi kt Katre Liiberg ütles, et elutähtsa teenuse pakkujana soovib Telia ka kriisi ajal oma kliente maksimaalselt toetada.

„Tänases olukorras on inimestel vaja abi nii kodukontori tööle kui e-õppele üleminekul ning meie esindustel on selle juures oluline roll nii nõustamise kui sobivate seadmete väljastamise näol,“ sõnas Liiberg.

Telia esinduste töötajad kasutavad kliendikontaktide vahel desinfitseerimisvahendeid, et viirusohuga seotud riske maandada. „Palume klientidel pöörduda esindusse siiski vaid vältimatu vajaduse korral. Vastutustundlikult käitudes kaitseme nii ennast kui ka inimesi, kes on teeninduses ja kauplustes tööl, et terveid kliente praegusel keerulisel ajal toetada,“ lisas Liiberg.

Hetkel on olukorrast tulenevalt suletud Telia esindused Tallinnas Rocca al Mare keskuses, Viimsis, Kuressaares ja Põlvas.

Esinduse mittetöötamisel soovitame teha Telia-suunalisi toiminguid ettevõtte veebipõhises iseteeninduses ning seadmete soetamisel on abiks Telia e-pood.

Tutvun teiste uudistega