Telekanal MCM Top juulikuust HD kvaliteedis

Selleks, et nautida kõrgekvaliteedilist telepilti, soovitame Amino digiboksi kasutavatel klientidel hankida Elionist digiboks Arris, mille saab üürida hinnaga 1,99 eurot kuus. Kui digiboksi üürida ei soovi, siis on võimalus see ka välja osta või kasutada sooduspakkumist, mille raames saavad kuni 31.07 kõik kliendid, kes pole varem tähtajalise lepinguga seadmeid ostnud, digiboksi tasuta kätte ehk 24 kuuks tähtajalise lepingu sõlmimisel sissemaksu tasuma ei pea.

Arrise digiboks on tehnoloogiliselt kõige uuem digiboks, mida Elion oma nutiTV klientidele pakub. See on lisaks kiirele reageerimisvõimele ka RF-toega, mis tähendab, et pulti kasutades ei pea klient pulti digiboksile suunama ning seetõttu võib digiboksi paigutada mugavalt ka teleka taha, kappi või sahtlisse. NB! Arrise digiboksiga saab kasutada ainult uue nutiTV keskkonda. Uue nutiTV saab tellida mugavalt teleekraanilt.

Amino digiboksi kasutaval nutiTV kliendil, kes ei soovi ülaltoodud kanalimuudatuse tõttu nutiTV kasutamist jätkata, on õigus teenuse kasutamiseks sõlmitud leping üles öelda ilma leppetrahvita, andes sellest AS-ile Eesti Telekom teada enne 30.06.2015.

Tutvun teiste uudistega