Tallinn Music Weeki näeb sel korral ka Telia TV-s

Eile algas Tallinnas terve nädala kestev linnafestival Tallinn Music Week (TMW), millest osa on võimalik sel aastal jälgida Telia TV erikanali vahendusel.

Juba üheksandat korda aset leidvat Tallinn Music Week’i on Telia klientidel võimalus sel korral nautida mugavalt kodust lahkumata Telia TV erikanali vahendusel. 31.03 kell 19.00 aktiveeruv kanal toob muusikasõpradeni kahe päeva jooksul otselülitused Telia toetatud lavalt kinost Sõprus, kus 31.03 astub lavalaudadele Intsikurmu festivali showcase ning 1.04 sissejuhatus Läti suurfestivalile Positivus. Esinejatest on kahe päeva jooksul laval nt Ulfur Ulfur Islandilt, Mick Pedaja, Frankie Animal, Windy Beach, Go Away Bird jpt tuttavad.

Lisaks toob erikanal 1.04 vaatajaini mitmed kodumaised muusikadokumentaalid nagu näiteks kultusbändi Metsatöll tegemistest rääkivat „Hundi süda sees“ ning rokiajastu algust Eestis kujutava „Kosmos 69“. Ülekandeid saate jälgida Telia TV erikanalilt, MINU.TV-st ja Telia Facebooki lehelt.

Muusikasõprade rõõmuks on Telia TV videolaenutuses värskelt avatud ka kataloog „Muusikafilmid“, kust leiab põneva valiku nii muusikateemalisi dokumentaalfilme kui ka eluloo- ja kontsertfilme, nende hulgas näiteks „Kus on Bob Dylan?“, Johnny Cashi elust rääkiv „Walk the Line - Nagu noateral“ ja „Robbie Williams: fännide teekond Tallinna“. See on hea võimalus viia end juba kodus muusika- ja festivalilainele.

Tallinn Music Week ning Telia ja Spotify kuulutavad ka sel aastal välja publiku lemmiku hääletuse. Lemmikuks pärjatud artisti karjääri edendamisse panustab Telia 1000 eurot ja kõigi hääletajate vahel loositakse välja ülivinge kaasaskantav bluetooth kõlar Bose Soundlink Mini II. Lemmiku valimiseks tuleb minna TMW kodulehele www.tmw.ee/et/lemmikartist või hääletada TMW äpis. Artiste on festivaliprogrammis ligi 250 ning lemmikuid võib valida nii kodu- kui välismaiste esinejate seast. Kõik festivalikülastajad saavad hääletada 27. märtsist kuni 2 aprillini. Võitjad - nii artist kui hääletanu - kuulutakse välja nädal pärast festivali TMW ja Telia Eesti Facebooki lehtedel. Eelnevail aastail on festivalipubliku lemmikuiks hääletatud meie räppar Metsakutsu ja Leedu indiroki bändid BA ja Garbanotas Bosistas.

Viru Keskuse aatriumisse püstitatakse TMW raames Telia linnalava, kus saab kolmapäevast (29.03.) kuni laupäevani (01.04.) nautida tasuta paljude heade artistide muusikat. Vaata täpsemat ajakava siit.

Lisaks saavad festivali raames kõik huvilised kaasa lüüa kestliku arengu videokonkursil, mis propageerib säästvat ja teadlikku igapäevakäitumist. TMW kestliku arengu videokonkurss tutvustab viise, kuidas nutikalt tegutsedes vähem keskkonda saastada, loodusressursse jätkusuutlikult kasutada, teadlikult tarbida ning kõikidele ühiskonnaliikmetele võrdseid võimalusi tagada. Videokonkursiga saab täpsemalt tutvuda veebilehel www.hoolin.ee. Viru keskuse aatriumis on kolmapäevast laupäevani avatud ka Telia #hoolin fotonurk, kus on võimalik teha endast fotosid ja näidata, et ka Sina hoolid keskkonnast ja meid ümbritsevast.

Telia klientidel võimalik soetada TMW passe ja pileteid tänu partnerpakkumisele 20 protsenti tavapärasest soodsamalt. Lisainfo: www.telia.ee/partnerpakkumised.

Telia on tänavuse Tallinn Music Weeki peatoetaja. Kogu TMW programmiga saab tutvuda SIIN.

Tutvun teiste uudistega