Täienes kanalite loetelu, mida saab jälgida internetimahtu kulutamata

Telia täiendas sel nädalal nende sisukanalite loetelu, mida kasutaja saab jälgida oma paketis sisalduvat mobiilse andmeside mahtu kulutamata.

Kõik Telia Mobiilse Elu kliendid, kes kasutavad 16GB, 32GB ja 64GB andmemahuga paketti, saavad nüüd ERR-i kanaleid internetis jälgida nn zero ratingu ehk nullmäära alusel.

„See tähendab, et oma nutiseadmes – olgu selleks siis nutitelefon või tahvelarvuti - saab ERR-i kanalite sisu vaadata piiramatult, muretsemata selle pärast, palju on nende kanalite tarbimisele kulunud interneti mahtu,“ selgitas Telia Eesti internetilahenduste ja kõneside valdkonna teenuste juht Allan Dobrõš.

Nullmäär laieneb erinevatele ERR-i kanalitele: ETV, ETV2 ja ETV+. Kõige mugavam on kasutajal alla laadida ERR-i äpp, mille vahendusel saab endale sobivaid kanaleid jälgida. Sarnaselt ERR-i kanalitele kehtib nullmäär ka STVgo! teenusele. Nullmäära alla kuulub nimetatud kanalite puhul kogu videosisu kasutamine, seda nii otse- kui järelvaadates.

Juulis kehtestas Telia nullmäära MINU.TV teenusele ning peale seda on MINU.TV poolt pakutava sisu tarbimine nutiseadmetes märgatavalt kasvanud.

Telia on ainus Eesti mobiilioperaator, kes kohaldab erineva internetisisu tarbimiseks nullmäära. Lähiajal täieneb selliste kanalite loetelu veelgi.

Tutvun teiste uudistega