Stand-up komöödiaid saab nüüd jälgida ka teleekraanilt

Telia TV Videolaenutusse lisandus täiesti uus Stand-up Comedy kategooria, kust leiab viimase aja populaarsemad etendused nagu Tõnis Niinemetsa "Ämbrisse astumise ajastu", Peeter Oja "Nüüd tõesti aitab jamast" ja palju muud põnevat.
 
"Eesti lavalaudadel on viimastel aastatel maha mängitud terve rida stand-up komöödiaid, mida on saatnud tohutu publikumenu. Kuna kõnealune žanr on väga selgelt populaarsust koguv, soovime selle kättesaadavaks teha ka kõigile Telia TV klientidele," sõnas Telia Eesti TV ja multimeedia valdkonna juht Karl Anton.

Hetkel on Stand-up Comedy kategooriasse lisatud sellised lavatükid:

Tõnis Niinemets "Ämbrisse astumise ajastu"
"Ämbrisse astumise ajastu" etendustel räägib Tõnis Niinemets kõige teravamatest meid ümbritsevatest teemadest. Ta räägib riigist, meediast, majandusest, trendidest ja iseolemise olematusest. Ta räägib ebaõnnestumisest ja sellest mitte välja tegemisest. Ta käsitleb ühiskondlikult ja globaalselt olulisi küsimusi. Juhib tähelepanu kitsaskohtadele ja absurdsusele meie igapäevaelus, inimeste vahelises suhtluses ja inforuumis. Ta küsib, kuidas sünnib uus normaalsus ja kas kõik uus on normaalne? Seda materjali luues pidas Tõnis nõu oma ala tippudega! Kui Sa tahad naerda, vaata Tõnist! Kui Sa tahad pärast etendust kuuldu üle mõelda, vaata Tõnist! Kui sa tahad, et Eesti esimene start-up comedy lendaks kõrgelt, vaata Tõnist!

Peeter Oja "Nüüd tõesti aitab jamast"
"Nüüd tõesti aitab jamast" on Peeter Oja, Erik Moora, Mart Normeti ning Monoteatri koostöös 2013. aasta oktoobri alguseks valminud eriti teravmeelne, üllatavalt aus ja sõgedalt naljakas stand-up lavastus. "Nüüd tõesti aitab jamast" liikus üle Eesti justkui uus rahvaliikumine. Peeter Oja tuli kandidaadina iga valla vallavanemaks ning iga linna linnapeaks. Monotükk on Eesti meelelahutusmaastikul uue ajastu tähis, ajatu, aktuaalne ning heas mõttes rabav. Tekst, mis on loodud ainult ühekordseks üle-eestiliseks turneeks. Peeter Oja tuleb publiku ette, et tõmmata maha maskid ning rääkida ja näidata Eesti inimestele, mis toimub poliitika kuluaarides ja poliitiku peas. Lavastus ei ole mõjutatav ühegi poliitilise jõu poolt ning ei säästa ega eelista ühtegi jõudu teistest enam. Muusika autor on Sten Sheripov.

Peeter Oja "Kui loll võib inimene olla" (hetkel vaid SD versioonis)
2014. aasta kevadel läks Peeter Oja 40 päevaks kõrbesse paastuma ja Ülimat Tõde otsima. See oli ränk teekond… Kuid, kui ta valgustatuna meie maailma tagasi jõudis, olid tema esimesed sõnad jalustrabavalt sügavad: "Mida aeg edasi, seda rohkem ma imestan, kui loll võib inimene olla." Stand-up etendus "Kui loll võib inimene olla" on elu parimas vormis Peeter Oja särav ja teravmeelne tõekuulutus elust Eestis, Eesti inimestest ja elust Peeter Ojana. Peeter Oja on tuntud, armastatud ja vihatud, vilunud ühiskonnavaatleja, kelle kõrval kahvatub iga meie teadlane, ja kes teab, mis on Eestis mäda ammu enne seda, kui Marju Lauristin selle välja uurib. Seekord ei räägi Peeter poliitikutest, vaid iseendast ja meist kõigist. Ta räägib minust ja Sinust. Aitab eneseabiõpikutest, sõbrannade ja naabrimeeste nõuannetest! Tule ja kuula, mida on meie kohta öelda tõelisel professionaalil.

Jan Uuspõld "Miks mina?"
Miks me ärkame igal hommikul, kuigi me tahaksime veel magada? Miks me läheme tööle, kuigi palk on väike ja ülemus karjub? Miks me ostame endale laenuga kodu ja hiljem ägame igal kuul räigete intresside all? Miks mina pidin olema see kõige kiirem nende viiesajatuhande spermatosoidi seas? Miks just mina? Mis see on kui inimene teeb midagi vastu tahtmist hästi paljude ees? Kas keegi pakub? Porno? Mitte päris, aga soe, päris soe! Õige! See on sadomaso. Algul valus, pärast mõnus. Monolavastuse autorid on Rein  Pakk, Jan Uuspõld.

Maire Aunaste "Äraaetud, kuid üles mukitud"
Pole mingit kahtlust, et Maire Aunaste on Diiva. Eesti ainus tõeline Telediiva. Nüüd astub see diiva teleekraanilt otse lavale meie kõigi ette, et ilma kaamerate ja filtriteta avada meile aken enda maailma. Mida kõike me sealt eest leida võime, see jäägu juba üllatuseks. Seda teab ainult Maire. Ehk siis – Maire Aunaste Live Comedy Show's räägib Aunaste avameelselt Aunastest. Ja mitte ainult. Kindlasti ka paljudest teistest armastatud teletegijatest. Ja mitte ainult. Kindlasti räägib ka seal avameelselt meist kõigist. Maire Aunaste on ju tuntud oma avameelsuse poolest. Maire Aunaste "Äraaetud, kuid ülesmukitud!" on täiesti eksklusiivne Live Comedy Show – Maire Aunaste lavadebüüt näitlejana! Enneolematu tõde elust enneolematu näitleja esituses – seda peab nägema!

Andrus Vaarik "Vana ja Vaba"
Stand-up etendus "Mõtlemine on seks ehk vana ja vaba" avab meid ümbritsevat maailma Andrus Vaariku pilgu, tunnete ja mõtete kaudu. Kas see, mis toimub meie ümber on päriselt olemas? Millised inimesed on näitlejad? Kas pärast surma on veel elu? Kuidas saavutada tasakaal? Kas ebausk on ka usk? Kas mõtlemist saab teeselda? Kas Nietzsche feigib? Tähelepanu! "Mõtlemine on seks ehk vana ja vaba" on etendus, kus seksi kasutame metafoorina, kuid erutus tekib päriselt. See on etendus, mis lisaks heale meelelahutusele võib avardada Teie maailma.

Tutvun teiste uudistega