Raekoja platsil toimub pühapäeval emadepäeva kontsert

Tänavuse kontserdiga aidatakse koguda annetusi SOS Lasteküla peretugevdusprogrammi toetuseks.

„Meil on äärmiselt hea meel teha tänavuse kontserdi raames  koostööd meie hea partneri SOS Lastekülaga. Usume, et publiku, artistide ja kontserdi korraldajate ühisel panusel õnnestub meil kinkida oma emadele üks tore ja emotsionaalne päev ning teha samas ka ühine heategu," sõnas Eesti Telekomi juhatuse liige Piret Mürk-Dubout.

„Emadepäeval võiks mõelda ema rolli olulisusele ja sellele, et emaks olemine pole alati lihtne. Kõik emad ei tule sellega erinevatel põhjustel iseseisvalt toime ja nad vajavad tuge. Peretugevdusprogrammi eesmärgiks on aidata neid emasid ja peresid juba varakult, et lapsi ei peaks oma vanematest lahutama. Iga lapsele on kõige parem kasvada koos oma vanematega," ütles SOS Lasteküla Eesti Ühingu tegevjuht Margus Oro.
 
Kontserdil astuvad üles Ott Lepland, Estonian Voices, Trad.Attack!, Vaiko Eplik, Lasteekraani Muusikastuudio mudilased ja Lea Dali Lion. Päeva juhivad Katrina Merily Reimand ning Kristo Elias.

Kohapeal saavad lapsed joonistada oma emale kauni kaardi ning teha kahes fototelgis toredaid fotosid. Kohal on ka Leiutajateküla Lotte ning jagatakse palju õhupalle.
 
Kontserdi salvestust saavad kõik huvilised vaadata sama päeva õhtul kell 18.40 ETV kanalil. Kontsert on kõigile tasuta.
Tutvun teiste uudistega