Murrame harjumusi, mitte puid! Kas Sinu paberarve on juba e-arve vastu ümber vahetatud?

16. septembrist käivitub Telia kampaania, mis kutsub kõiki oma kliente paberarveid e-arvete vastu ümber vormistama. Iga ümbervormistuse eest istutavad Telia töötajad tänutäheks järgmise aasta kevadel metsa ühe puu.

30. oktoobrini kestva kampaania eesmärgiks on kutsuda oma kliente vahetama paberarved e-arvete vastu mugavalt Telia iseteeninduskeskkonnas. Loodussõbralikum alternatiiv paberarvele on tellida arve Telia iseteenindusse, e-posti aadressile või panka.

Samuti on võimalik teha seda esinduses, andes enda soovist märku konsultandile. Ümbervormistamise peamiseks eesmärgiks on toetada Telia 2030. aastaks seatud eesmärke, milleks on muuta oma tegevus läbi vastutustundliku digitaliseerimise CO2 emissiooni ja jäätmevabaks.

Iga kliendi paberarve ümbervormistamise tänutäheks istutab Telia koostöös RMKga järgmise aasta kevadel Eesti metsa ühe puu. “Meie tiimis leidis idee, et istutame koos iga e-arveks vahetatud paberarve eest ühe puu, suurt poolehoidu. Loodame, et see positiivne emotsioon jõuab ka klientideni ning saame koos istutada üle 5000 puu. Kümme protsenti kogu maailmas toodetud paberipuidust läheb paberarvete tootmiseks, mis on väga suur kogus,” lausus e-kanalite ärijuht Leelo Kallikorm 17. septembril ilmuvas Digitarga saates, mis keskendub nii saabuvale kampaaniale kui 21. septembril toimuvale maailmakoristuspäevale.

“Augustis saatis Telia klientidele 93 500 arvet paberil. See on küll 10 000 arve võrra vähem kui aasta tagasi samal ajal, kuid siiski väga suur number. Viimase aasta jooksul, alates 2018. aasta augustist oleme saatnud välja 1,2 miljonit arvet paberkandjal. Kui arvestame, et iga paberarve võrdub väikese puuistikuga, siis on see terve suur istutamata jäänud mets,” lausus arvelduse ja võlahalduse osakonna protsessijuht Haide Hermet.

Paberarve on e-arve vastu võimalik vahetada nii eraklientide kui äriklientide mugavalt Telia iseteeninduses. Samuti on lihtne saada ülevaadet enda arvetest ning neid tasuda Minu Telia rakenduses.

Hoiame oma loodust! Üheskoos!

Tutvun teiste uudistega