Millist kasu annab perele jagatava mahuga mobiilipakett?

Telia pakub oma klientidele võimalust jagada ühes mobiilipaketis sisalduvat mobiilse interneti mahtu mitme erineva pereliikme või nutiseadme vahel. Ühest küljest on see mugav, teisalt võimaldab aga rahalist kokkuhoidu.

Jagatava mobiilse interneti kasutamine on ühele keskmise suurusega perele sama mõistlik lahendus kui näiteks ühise elektri- või TV-paketi kasutamine oma kodus – see on lihtne ja mugav ning tänu sellele pole vajadust hallata ja arveldada mitut erinevat mobiilipaketti.

Samuti esineb päris tihti olukordi, kus mõnel pereliikmel saab mobiilse interneti maht enne kuu lõppu otsa, teisel jääb aga üle. Ka sellistel juhtudel on lahenduseks jagatava mahuga pakett. Selles sisalduvat mobiilse interneti mahtu saab vastavalt vajadusele erinevate nutiseadmete või kasutajate vahel jagada.

Järgnevalt ongi välja toodud 4 peamist põhjust, miks on jagatava mahuga mobiilse interneti pakett kasulik valik just peredele:

Mitme mobiilipaketi asemel ÜKS
Selle asemel, et osta igale pereliikmele või nutiseadmele eraldiseisev mobiilse interneti pakett, saab soetada kasutaja(te) vajadusele vastava ühe paketi. Selles paketis sisalduvat mahtu saab jagada kuni viie erineva kasutaja ja/või nutiseadme vahel.

Mugavam hallata oma mobiilimahte
Mitme kasutaja või seadme vahel jagatavat mobiilse interneti mahtu on tunduvalt mugavam ja kergem hallata kui näiteks kolme või nelja erinevat paketti. Telia iseteeninduses saab pere esindaja määrata, kui palju mahtu igale kasutajale või seadmele parasjagu vaja läheb ning samas on ka näha, palju erinevad kasutajad või seadmed on oma mahtu tarbinud.

Mugavam arveldada ja kulusid kontrollida
Jagatava mahuga paketi puhul on ka arveldamine märksa lihtsam – klient tasub vaid ühe mahu eest, selle asemel, et tegeleda erinevate pakettide arveldamise ja kuludega. Lisaks võimaldab jagatava mahuga pakett soovi korral määrata igale kasutajale või nutiseadmele mahupiirangu. See annab võimaluse juhtida näiteks lapse internetikasutust paindlikult.

Üks suurem pakett on soodsam kui mitu väiksemat
Suurema mahuga ning jagatav mobiilse interneti pakett on üldjuhul soodsam kui näiteks neli eraldiseisvat väiksema mahuga paketti. Seetõttu annab jagatav mobiilse interneti pakett perele võimaluse oma sideteenuste pealt ka kokku hoida.

Telia pakub oma eraklientidele viit erinevat Mobiilse Elu paketti (5GB, 10GB, 20GB, 40GB ja piiramatu mahuga pakett), milles sisaldavat andmemahtu saab jagada kuni viie erineva seadme või pereliikmega. Pakettidega saab lähemalt tutvuda SIIN.

Tutvun teiste uudistega