Kasulik nipp: kui sõiduk seisab, pane ka kindlustus pausile!

Sõidukiomanikel, kes igapäevaselt rooli ei istu, on võimalus kindlustusmaksete pealt kokku hoida ja panna kindlustus pausile.

ERGO ja Telia koostöös loodud unikaalse e-kindlustuse lahendusega saab liiklus- ja kaskokindlustuse hinda sättida vastavalt sõiduki kasutamisele.

„E-kindlustuse loogika on lihtne – kui inimene autoga mõni kuu ei sõida, siis liikluskindlustuse eest ei maksa. Kindlustuse hind sõltub sellest, mitmel päeval juht autot kasutab,“ selgitas ERGO transpordikindlustuse grupi juht Kaido Naarits.

Seejuures ei pea kartma ka krõbedat tasu – mobiiliäpis (mSõiduk) lepingut sõlmides ei lähe hind tavapärasest kindlustusest kallimaks isegi juhul, kui sõidukit kasutatakse iga päev.

Alates 2020. aasta jaanuarist saavad e-kindlustust kasutada lisaks Telia klientidele ka teiste Eesti mobiilioperaatorite kliendid ning olulise uuendusena lisandus e-kindlustusele kaardimakse võimalus. „Kui varasemalt oli võimalik äppi kasutada vaid Telia klientidel läbi mobiilimakse, siis tänu kaardimakse võimalusele saavad ka kõigi teiste mobiilioperaatorite kliendid innovaatilist sõiduki e-kindlustust kasutada,“ selgitas Telia Eesti asjade interneti valdkonna juht Toomas Kärner.

Võrreldes tavapärase liiklus- ja kaskokindlustusega on maksa siis, kui sõidad lahendust kasutaval inimesel võimalik oma kindlustusmaksetelt märkimisväärselt säästa. Eriti kasulik on e-kindlustuse lahendus mopeedide, mootorrataste või hobiautode omanikele. Samuti sobib see hästi peredele, kus on mitut autot, kuid mõnega neist igapäevaselt ei sõideta. Lisaks on nüüd e-kindlustuse rakenduses võimalik sõlmida ja hallata ka mitme sõiduki kindlustusi.

E-kindlustuse saab Telia mSõiduki äpi kaudu sõlmida inimene, kes on sõiduki tehnilises passis kirjas omaniku või kasutajana. Rakenduse saab tasuta alla laadida Android seadmele Google Play’st ja iOS seadmele Apple’i App Store’ist. Vaata oma personaalset kindlustuspakkumist äpiga juba täna!

E-kindlustus läbi mSõiduk mobiiliäpi:

  • On kasutatav kõigi mobiilioperaatorite klientidele;
  • Sobib tavakasutusega sõiduautodele, kaubikutele, mootorratastele ja mopeedidele;
  • On suurepärane valik hobisõidukitele;
  • Võimaldab rakenduse abil ühest kohast juhtida oma erinevate sõiduvahendite e-kindlustusi;
  • Aktiveerub GPS-seadmega automaatselt;
  • Lubab teenuse eest tasuda kaardimaksena või Telia mobiiliarvega.
Tutvun teiste uudistega