Telia lõpetab järk-järgult teenuse Sõiduki E-kindlustus pakkumise ning uusi lepinguid alates 01.12.2022 enam sõlmida ei saa. Kõik varem sõlmitud kindlustuslepingud kehtivad kindlustusperioodi lõpuni ja e-kindlustuse äpp on aktiivne kuni 30.11.2023. Edaspidi leiad kõik sõiduki e-kindlustusega seotud materjalid ja dokumendid ERGO veebilehelt, samuti saad ERGO keskkonnas sõlmida uusi sõidukikindlustusi.

Sõiduki e-kindlustus

Telia on koostöös ERGOga loonud uudse Sõiduki E-kindlustuse, mida kasutades maksad kindlustuse eest vastavalt kasutusele. Nii võid kindlustuselt säästa kuni 60%!

  • Liitumine ja kasutamine mugava mSõiduk mobiiliäpi kaudu
  • GPS-seadme lisamisel kindlustuse automaatne sisse- ja väljalülitamine
  • GPS-seadmega ka kaskole laiendatav - Tutvun võimalustega
  • Tasu Telia järgmise kuu mobiiliarvega vastavalt sõidetud päevade arvule
  • Era-arveta äriklientidel ja mitteklientidel tuleb teenuse kasutamiseks lisada äppi krediitkaart
  • Võimalus kindlustada nii autot kui mootorratast

Laadi äpp alla:

Teenust osutab ERGO Insurance SE. Küsi lisainfot ja pea nõu ERGO asjatundjatega telefonil 610 6500

Unikaalne

Ainulaadne lahendus Eesti turul, mis pakub sulle kindlustust vastavalt selle kasutusele. Sinu valikusse kuulub käsitsi juhitav ja automaatne liikluskindlustus ning kaskokindlustus.

Soodne

Kindlustuse hind sõltub kasutatud päevade arvust – automaatse kindlustusega võid säästa kuni 60% kuus. Seda juhul, kui sa jooksval kindlustuse kehtimise kuul sõidukit üldse ei kasuta.

Lihtne

Liitumiseks vajad kehtivat Telia mobiilinumbri kliendilepingut. Kogu vajaliku liikluskindlustuse lepingu sõlmimiseks ja kehtima hakkamiseks saad mSõiduki mobiiliäppi kasutades.

Mugav

Tasumine toimub Telia järgmise kuu mobiiliarvega vastavalt sõidetud päevade arvule.

Kindlustuse kalkulaator

Kindlustuse kalkulaator võtab sisendiks kasutaja isikukoodi ning auto registeerimisnumbri ning kuvab välja kindlustuse maksumuse.

Hea teada