Jaanuaris toimusid mitmed muudatused Telia TV kanalivalikus

Alates 1. jaanuarist 2018 jõustusid Telia TV kanalivalikus mitmed muudatused, mille tulemusena lahkus valikust kaks kanalit ning lisandus neli uut kanalit.

aasta lõpus lõpetas edastamise kanal Eurosport News. Selle asemele lisandus 01.01.2018 Telia TV Lisakanalite ja Vene Lisakanalite paketti kanali*Discovery Showcase*. Discovery Showcase HD ühendab kvaliteetse faktipõhise TV-programmi ning võrratult kirka pildi ja heli, pakkudes nii Discovery Channeli põnevust, Animal Planeti ja Discovery Science’i kaasahaaravat maailma kui ka TLC meelelahutuslikke tõsielulugusid ning ID Xtra skandaalseid müsteeriume.

Samuti lõpetati 2017. aasta lõpuga telekanali Amedia edastamine. Asenduskanalina lisandus alates 01.01.2018 Telia TV Vene Lisakanalite paketti telekanal*Domashniy.* Tegu on kogu perele suunatud kanaliga, kus vaatajat ootavad nii tõsielu kui ka meelelahutuslikud telesaated, uued filmid ja kinoklassika ning lastesaated. Kanali kavast leiab laia valiku saateid mitmetel erinevatel argiteemadel: kodu ehitamine ja selle sisustamine, remonditööd, pere eest hoolitsemine ning muud igapäevatoimetused. Samuti on vaataja päralt kaasahaaravad perefilmid ning mitmed põnevad seriaalid.

Uue kanalina lisandus aasta alguses Telia TV lisakanalite ja lastekanalite pakettidesse Kidzone+ HD. Kanal pakub oma õpetliku ja turvalise sisuga usaldusväärset meelelahutust pere noorimatele.

Samuti lisandus Telia TV Lisakanalite pakettidesse Epic Drama HD, mis toob vaatajani

 

parimad ajaloohõngulised draamasarjad. Seriaalivalik sobib ideaalselt just neile, kes hindavad värskemaid ja kvaliteetsemaid telesarju HD kvaliteediga telepildis.

Tutvun teiste uudistega