iPhone X saabub Telias müügile 3. novembril

Kliendid saavad Telia e-poes ja esindustes iPhone X-i eelmüügi korras tellida alates 27. oktoobrist ning reaalselt jõuab seade müügile reedel, 3. novembril.

Hetkel on Telias müügil Apple’i uue põlvkonna nutitelefonid iPhone 8 ja iPhone 8 Plus. Täpsema hinnainfo leiab Telia.ee veebilehelt www.telia.ee

Pilkupüüdva disainiga iPhone X’i iseloomustab äärest-ääreni 5,8-tolline Super-Retina ekraan, roostevabast terasest korpus, neuraalmootori ja masinõppe võimekusega A11 Bionic kiip, liitreaalsuse ja 3D mängude tugi ning juhtmevaba laadimine ja näotuvastus, mis on uudne ja turvaline viis telefoni avamiseks, isiku tuvastamiseks ja maksete sooritamiseks.

Esiküljel asuva TrueDepth-kaameraga on võimalik jäädvustada portreerežiimis ja portreevalgustusega fotosid, kus esiplaan on terav ja taust kunstipäraselt udune. Kaamera Animoji-funktsioon oskab jäädvustada ja analüüsida üle 50 näolihase liikumist ja peegeldada näoilmeid animeeritud emotikonide abil. Uuenduskuuri läbinud tagaküljel asuval kaameral on kahekordne optiline pildistabilisaator, uus värvifilter, sügavamad pikslid, uuendatud Apple’ pildiprotsessor ning portreerežiimi ja portreevalgustuse tugi.

iPhone X esi- ja tagakülge täielikult kattev klaas on nutitelefonide seas kõige vastupidavam. iPhone X on saadaval kahes värvitoonis – hõbedane ja kosmosehall.

Täpsema hinnainfo ja andmesidepaketid leiab peagi Telia.ee veebilehelt www.telia.ee

Täpsema ülevaate iPhone’st leiab Apple’ veebilehelt www.apple.com

Tutvun teiste uudistega