Inspira kanalis algab aprillis „Laula mu laulu“ uus hooaeg

Telia Inspira kanalis alustab aprillis uut hooaega paljude eestlaste südamed võitnud suursaade "Laula mu laulu".

2022. aasta hooajal osalevad saates Tanja Mihhailova-Saar, Elina Born, Kadri Voorand, Jüri Pootsmann, Mihkel Raud, Sven Lõhmus ja Põhja-Korea 5MIINUSEST. Helilooja eriepisoodis on Rein Rannap. Lauljad esindavad väga erinevaid muusikažanre. Nad on kõik oma ala tipus ja nende hitte oskab iga eestlane unepealt kaasa laulda.

„Laula mu laulu“ on Inspira eetris alates 16. aprillist laupäeva õhtuti kell 21.00.

„See on esimene uus hooaeg üle seitsme aasta, kus senised lemmiklood saavad uue lahenduse,“ ütles saate produtsent Kaupo Karelson. Viimati oli saade eetris 2015. aastal.

2022. aastal on saate toimumiskohaks veetleva paisjärve kaldal kõrguv, 19. sajandi alguses ehitatud kaunis klassitsistlikus stiilis Kernu mõisakompleks. Nädalaks ajaks mõisa kolinud seitsme laulja päevi täidavad üksteise lugude harjutamine ja õhtuseks etteasteks valmistumine.

Lisaks jõuavad nad ka mõnusalt aega veeta ja läbi lemmiktegevuste üksteist paremini tundma õppida. Õhtul istutakse aga ühise peolaua taha ja kantakse väikese hingevärinaga ette üksteise kõige populaarsemaid laule.

Suursaate viiendat hooaega kannab üle Telia telekanal Inspira, mille eesmärgiks on tuua kohalikule teleturule kvaliteetset ja eksklusiivset sisu.

„Inspira on loonud meile hea võimaluse tulla pidevalt välja uute põnevate sisu- ja koostööprojektidega, mille eesmärgiks on rikastada kliendikogemust ning ühtlasi toetada ka siinset filmi- ja seriaalitööstust ning laiemalt Eesti kultuuri,“ ütles Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna juht Karl Anton.

Kõiki Inspira saateid on võimalik Telia TV klientidel tasuta 14 päeva jooksul järele vaadata ning hiljem on võimalik lugusid kuulata ka Telia Youtube’i kanalil.

Tutvun teiste uudistega