EMT sai aasta muusikasõbralikuma ettevõtte tiitli


Eesti Telekomi  erakliendi- ja turundusüksuse direktori Piret Mürk-Dubout' sõnul väärtustab EMT kõrgelt kõiki olemasolevaid  partnersuhteid Eesti kultuurisündmuste, muusikaettevõtjate ning muusikutega.
 
„Meie soov on selliseid suhteid arendada ja mitmekesistada. Partnerlus Eesti ja rahvusvahelise muusikatööstusega lisab väärtust EMT kliendikogemusele ning  positiivne tagasiside klientidelt innustab meid otsima uusi innovatiivseid partnermudeleid. Näiteks unikaalne koostöö Spotifyiga on oluliselt rikastanud muusikatööstust, samas andnud ka täiesti uuel tasemel  muusikatarbimise kogemuse meie klientidele,"  lausus Mürk-Dubout.
 
EMT (Eesti Telekom) on juba aastaid panustanud eesti kultuuri ja muusikasse, toetades nii klassikalise muusika sündmusi (Birgitta festival, Saaremaa Ooperipäevad, Jõhvi Balletifestival), pärimusmuusikat (Viljandi pärimusmuusika festival), muusikale (Ooperifantoom) kui ka noortele talentidele võimalusi loovat Tallinn Music Week'i (TMW).

TMW raames annab EMT sel aastal juba teistkordselt välja ka publiku lemmikartisti auhinda, mille eesmärk on panustada publiku lemmikartisti karjääri edendamisse. Lisaks on koostööd tehtud ka erinevate artistide ja melomaanidega ning eelmise aasta suvel toimus muusikateenuse EMT Spotify Premium lansseerimine.
 
Muusikasündmuste infot jagab EMT ka oma klientidega, võimaldades soodsamatel tingimustel muusikasündmusi külastada. Kõige selle valguses on tunnustus muusikasõbralikuma ettevõtte näol väga oluline.
 
Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad 2015 võitjad kuulutati välja 24. märtsil pidulikul galaõhtusöögil restoranis Merineitsi. Kokku jagati auhindu 16 kategoorias.

Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad 2015 võitjad:

AASTA RAADIOJAAM - Raadio 2
AASTA MEEDIAKANAL - Rada7.ee
AASTA MUUSIKAAJAKIRJANIK - Erik Morna
AASTA KLUBI / KONTSERDIMAJA - Pärimusmuusika ait
AASTA HELITEHNIK / HELIKUNSTNIK - Kristo Kotkas
AASTA VALGUSTAJA / VALGUSKUNSTNIK - Meelis Lusmägi
AASTA HELI- JA / VÕI VALGUSTEHNIKA RENDIFIRMA - Eventech
AASTA EESTI ARTISTI KONTSERT / KONTSERTTUUR / MUUSIKAFESTIVAL - Jazzkaar
AASTA PROMOOTOR - Musiccase OÜ / Helen Sildna
AASTA MANAGER - Toomas Olljum
AASTA MIXIJA / MASTERDAJA / SALVESTAJA - Siim Mäesalu
AASTA ALBUMIKUJUNDUS - Taavi Tulev „Kuku!", kujundajad Taavi Tulev ja Okeiko
AASTA MUUSIKAMÜÜJA - Apollo
AASTA MUUSIKAPRODUTSENT - Ago Teppand
AASTA MUUSIKATOOTJA / PLAADIFIRMA - Universal Music Baltics
AASTA MUUSIKASÕBRALIKEM ETTEVÕTE - EMT
 

Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad 2015 võitjad ja nominendid valis välja enam kui 40-liikmeline žürii, mis koosnes muusika erinevates valdkondades Eestis aktiivselt tegutsevatest isikutest. Auhindade jagamise eesmärgiks on esile tuua ja tunnustada parimaid Eesti muusikavaldkonnas tegutsevaid ja selle arengule kaasaaitavaid isikuid.

Tutvun teiste uudistega