EMT muudab andme- ja kõneside valimise kliendile lihtsamaks

EMT tõi turule uued Mobiilse elu paketid, kus on nii mobiilse interneti kui kõneside teenuste valimine muudetud kliendi jaoks lihtsamaks ja läbipaistvamaks.

Ühtlasi vahetatakse selle sammuga välja mitu vanemat kõne- ja andmeside koostamise paketti nagu MinuEMT ja MeieEMT ning edaspidi saab klient kõik andme- ja kõneside valikud teha Mobiilse elu pakutavatest valikutest.

Uus erakliendile suunatud Mobiilne elu koosneb seitsmest erineva mahuga internetipaketist, mille seast saab klient endale valida kas 250MB, 1,5GB, 3GB, 6GB, 12GB, 24GB või 48GB mahuga mobiilse interneti.

Kui klient on endale sobivaima internetimahu välja valinud, saab ta sinna juurde võtta ka kõneside paketi, kus on kaks valikut: kas 100 kõneminutit ja 100 SMS/MMSi sisaldav variant või siis 1000 kõneminutit ja 1000 SMSi/MMSi sisaldav variant. Seejuures on viimase ehk mahukama paketi puhul kõik Eesti Telekomi võrgus (EMT, Diil ja kõnekaardid, samuti kõned Elioni võrku) tehtavad kõned ja sõnumid tasuta, lisaks on tasuta 100 kõneminuti ja 100 SMSi/MMSi ulatuses suhtlus Põhja- ja Baltimaadesse (Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Norra, Taani).

Uute Mobiilse elu internetipakettide puhul (välja arvatud 250MB pakett) saab klient soovi korral internetti jagada kuni 5 erineva nutiseadme (nutitelefon või tahvelarvuti) vahel. Lisaks on kõigil suurema andmemahuga paketiga liitujail (alates 3GB paketist) võimalik 3 kuu jooksul tasuta kasutada minuTV ja Spotify teenuseid.

Need kliendid, kes mobiilset andmesidet ei kasuta, saavad edaspidi valida endale kas 100 kõneminutit või 600 kõneminutit ja 600 SMSi/MMSi sisaldava kõnepaketi.

Kliendid, kes kasutavad EMT mobiilset internetti arvutis, saavad edaspidi valida 3 erineva andmeside mahuga paketi vahel: 30GB, 60GB või 100GB.

Mobiilne elu võimaldab kasutajal jagada mobiilset internetti nii erinevate nutiseadmete kui oma pereliikmete vahel. Kõik Mobiilse elu paketiga liidetud seadmed saavad kasutada maksimaalse kiirusega EMT 4G internetti ning internetiühenduse kiirus ei sõltu korraga teenust kasutavate seadmete arvust. Igale nutiseadmele saab soovi korral määrata ka mahupiirangu, et juhtida näiteks lapse internetikasutust paindlikult. Eestis pakub sellist teenust ainsana EMT.

Tutvun teiste uudistega