Elioni nutiTV-sse lisanduvad uued filmikanalid ja hulgaliselt põnevat sisu lastele

1. augustist lisandub Elioni nutiTV-sse neli uut kanalit eesotsas filmikanalitega Filmzone ja Filmzone+. Lisaks täieneb nutiTV Videolaenutus põnevate lastele suunatud filmide ja multikatega.

Alates 1. augustist lisanduvad nutiTV Lisakanalite paketti uued eestikeelsed filmikanalid Filmzone ja Filmzone+.

Filmzone on tuliuus kanal filmifännile, kes soovib näha nii Hollywoodi hittfilme kui ka mujal toodetud filmipärleid. Filmikanal pakub midagi igale maitsele, olles rohkem fokusseeritud põnevus-, ulme- ja seiklusfilmidele ning märulitele. Iga päev on filmimaailma kõige kuulsamad näitlejad päästmas maailma, rändamas tulevikus või tegemas läbi unustamatuid seiklusi. Kõikidel filmidel on eestikeelsed subtiitrid ja originaal- ning venekeelne heli. Lähiajal pakub kanal vaatamiseks krimidraamat “Teekond hukatusse”, peaosas Tom Hanks, ajaloolist märulit “Kapten ja komandör: retk maailma äärele” koos Russell Crowe-ga ning ka Arnold Schwarzeneggerit, päästmas Ameerika väikelinna, filmis “Viimane võitlus”.

Filmzone+ on Filmzone-ga samasse perekonda kuuluv telekanal, kuid oma iseloomult palju rõõmsam ja romantilisem kui tema vend. Lisaks sellele veel ka palju teravama pildiga, pakkudes HD kvaliteeti. Filmzone+ pakub filme Hollywoodist ja mujalt maailmast. Kanali põhifookus on komöödiatel, draamadel ning romantikal. Kõikidel filmidel on eestikeelsed subtiitrid ja originaal- ning venekeelne heli. Tõelistele romantikasõpradele pakutakse lähiajal filmi “Müürililleks olemise iseärasused”, kus on peaosas võrratu Emma Watson, samuti igihaljast Meryl Streepi filmis “Lootus tärkab”, aga ka ülinaljakat komöödiat “Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus”.

Kolmas uus kanal kannab nime QYOU. Tegu on uue 24/7 edastatava lineaarkanaliga, mis loodi eelmise aasta oktoobris ning on kättesaadav 30 riigis Euroopast Aafrikani. QYOU toob vaatajani maailma hämmastavaimad ja inspireerivaimad lühivormid, olemaks kursis kõige eriilmelisemate meelelahutuse žanritega. Telekanalit kureerivad internetivideo kogukonna aktiivsed ja jälgitavad liikmed. Kanal on nähtav uue nutiTV Lisakanalite ja Vene lisakanalite pakettides, samuti HD-kanalite paketis.

Neljas uustulnuk H2 on maailma ühe populaarseima telekanali History tegijate poolt loodud telekanal, mis pakub ägedat ajalugu ja “kas-teadsid-et” fakte. H2 kaevub sündmuste telgitatustesse, uurib teadust, sõjaajalugu ning antiikaega, kuid ka kaasaja ajalugu, paljastades vähetuntud fakte maailmast meie ümber. H2-s on rohkem avastamist, rohkem teadmist, rohkem arusaamist, rohkem ajalugu. Kanal on nähtav uue nutiTV Lisakanalite, Vene lisakanalite ja HD-kanalite pakettides.

Lisaks uutele kanalitele täieneb nutiTV Videolaenutus ka põnevate lastele suunatud multikate ja filmidega:

 • Koletised tulnukate vastu / Monsters vs. Aliens / 2009

 • Härra Peabody ja Sherman / Mr. Peabody & Sherman / 2014

 • Karupoeg Puhh / Winnie the Pooh 2011

 • Horton / Horton Hears a Who / 2008

 • Simpsonite film / Simpsons Movie, The / 2007

 • Garfield / 2004

 • Garfield 2: kahe kassi lugu / Garfield: A Tail of Two Kitties / 2006

 • Jääajad

 • Big Hero 6 / 6 kangelast / 2014

 • Penguins of Madagascar / Madagaskari pingviinid / 2014

 • Kollanokk / Gus – Petit oiseau, grand voyage / 2014

 • Väike tont / Das kleine Gespenst / Little Ghost, The / 2013

 • Labürint / Labyrinthus / 2014

 • Poiss kuldsete pükstega / Pojken med guldbyxorna / Boy with the Golden Pants, The / 2014

Tutvun teiste uudistega