Elioni nutiTV-s asenduvad kanalid K1 ja HD1 uute filmikanalitega Filmzone ja Filmzone+

Alates 01.08.2015 lõpetab Elion nutiTV-s telekanalite K1 ja HD1 edastamise ning asendab need kanalid uute eestikeelsete filmikanalitega Filmzone ja Filmzone+. Kanalid on nähtavad nutiTV Lisakanalite paketis.
 
Fillmzone on tuliuus kanal filmifännile, kes soovib näha nii Hollywoody hittfilme, kui ka mujal toodetud filmipärleid. Filmikanal pakub midagi igale maitsele, olles rohkem fokusseeritud põnevus-, ulme- ja seiklusfilmidele ning märulitele. Iga päev on filmimaailma kõige kuulsamad näitlejad päästmas maailma, rändamas tulevikus või tegemas läbi unustamatuid seiklusi. Kõikidel filmidel on eestikeelsed subtiitrid ja originaal- ning venekeelne heli. Lähiajal pakub kanal vaatamiseks krimidraamat “Teekond hukatusse”, peaosas Tom Hanks, ajaloolist märulit “Kapten ja komandör: retk maailma äärele” koos Russell Crowe-ga ning ka  Arnold Schwarzeneggerit, päästmas Ameerika väikelinna, filmis “Viimane võitlus”.
 
Filmzone+ on Filmzone-ga samasse perekonda kuuluv telekanal, kuid oma iseloomult palju rõõmsam ja romantilisem, kui tema vend. Lisaks sellele veel ka palju teravama pildiga, pakkudes HD kvaliteeti. Filmzone+ pakub filme Hollywoodist ja mujalt maailmast. Kanali põhifookus on komöödiatel, draamadel ning romantikal. Kõikidel filmidel on eestikeelsed subtiitrid ja originaal- ning venekeelne heli. Tõelistele romantikasõpradele pakutakse lähiajal filmi “Müürililleks olemise iseärasused”, kus on peaosas, võrratu, Emma Watson, samuti igihaljast Meryl Streepi filmis “Lootus tärkab”, aga ka ülinaljakat komöödiat “Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus”.
 
Elioni hankejuhi Toomas Luhatsi sõnul täidavad Filmzone’i kanalid tühimiku, mida K1 ja HD1 siiani täita pole suutnud. “Eesti televaataja ootab väga selgelt eestikeelseid filmikanaleid, mis tooksid võimalikult uued filmid võimalikult kiiresti pärast kinolevi telesse. Me näeme küll ühelt poolt teenuste nagu Filmiriiul ja ka traditsioonilise videolaenutuse õitsengut, kuid ka nõudlust eestikeelse tõlkega filmikanalite järele.”
 
Seoses Filmzone’i ning Filmzone+i saabumisega lõpetab Elion ühtlasi telekanalite K1 ja HD1 edastamise ja nagu ikka taolistel puhkudel on nutiTV kliendil, kes ei soovi ülaltoodud kanalimuudatuste tottu nutiTV kasutamist jätkata, õigus teenuse kasutamiseks sõlmitud leping üles öelda ilma leppetrahvita, andes sellest AS-ile Eesti Telekom teada enne 01.08.2015.
 
Juhul kui nutiTV lisakanalite paketi tellinud klientidel ei ole pärast 1. augustit mingil põhjusel Filmzone’i kanaleid valikusse ilmunud, soovitame teha digiboksile restart – st eemaldada digiboksilt toitejuhe ning panna uuesti tagasi.
Tutvun teiste uudistega