Elioni e-poes algas Sony tippmudeli Xperia Z3+ eelmüük

Z3+ näol on tegu Z3 järeltulijaga, mis on võrreldes oma eelkäijaga muudetud veelgi õhemaks, kergemaks ja võimsamaks. Õhemal ja kergemal nutitelefonil on loomulikult ka oma hind – nii on uustulnukal näiteks Z3-ga võrreldes väiksem aku. Samas on Z3 varustatud jällegi varasemast säästlikuma kiibistikuga, mistõttu ei pea kasutajad pelgama aku kestvuse vähenemist.

Väliselt on Z3+ üheks märgatavamaks uuenduseks see, et enam ei pea laadimiseks avama laadimispesa klappi, kuna laadimispesa ise on muudetud veekindlaks. Nii et kui vanematel Z-seeria mudelitel oli aktiivse kasutuse korral klapi „väsimise“ võimalus, siis uue mudeli puhul on see võimalik murekoht kõrvaldatud.

Sarnaselt teiste uuemate Sony Z-seeria mudelitega on ka Z3+ vee- ja tolmukindel. Samas kinnitab Sony mudelite viimase aja müügiedu Eestis, et eestimaalastele läheb korda nutitelefoni veekindlus. Eriti aktuaalne on see just suveperioodil, mil inimesed naudivad ranna- ja veemõnusid.

Z3+ on varustatud kahe võimeka kaameraga (20,7MP tagumine kaamera + 5MP eesmine kaamera) ning 5,2-tollise Full-HD ekraaniga. Telefoni operatsioonisüsteemi jooksutab Qualcomm Snapdragoni kaheksatuumaline protsessor.

Kõigile neile, kes soetavad Z3+ eelmüügist, saavad ostuga kaasa 130 eurose kingituse (sisaldab käele kinnitatavat telefonikotti ja kõrvaklappe), mis aitab telefoni mugavalt kaasas kanda ja kasutada näiteks tervisesporti tehes.

Sony Xperia Z3+ müügihind kliendile on 749 eurot ning mudeli eelmüük kestab Elioni e-poes juuni lõpuni. Sel perioodil endale telefoni soetanud kliendid saavad uue telefoni kätte juuli alguses.

Tutvun teiste uudistega