Elion hakkab pakkuma 500/500 kiirusega koduinternetti

Eesti Telekom (Elion) tuleb oktoobris välja uue koduinterneti paketiga, kus nii üles- kui allalaadimise kiirus ulatub kuni 500 megabitini sekundis.

Uue paketi saavad kasutusele võtta kõik need kliendid, kelle kodudesse jõuab Elioni Tulevikuvõrk, mis põhineb fiiberoptikal ehk valguskaablil. Eeskätt puudutab see korterelamuid ning uuemaid eramupiirkondi, samas toimub optikavõrgu laiendamine uute klientideni igapäevaselt, kuna tegu on väga kvaliteetse, stabiilse ja kiire võrguga.

„Inimeste kodudesse lisandub pidevalt uusi ja moodsaid seadmeid, mida on võimalik internetivõrku ühendada – nutitelerid, laua-, tahvel- ja sülearvutid, telefonid jne.  Meid ees ootav asjade interneti (Internet of Things ehk IoT) ajastu kasvatab selliste seadmete hulka veelgi. Samuti muutuvad meie poolt kasutatavad teenused üha kvaliteetsemaks ja andmemahukamaks, olgu selleks siis HD-telekanalite vaatamine, veebis mängude mängimine või oma kodude juhtimine. Kõik see kasvatab juba lähemas tulevikus vajadust kiire ja stabiilse interneti järele,“ ütles Eesti Telekomi interneti lahenduste teenuste juht Gert Tomson.

Uue paketi lisandudes saavad Elioni Tulevikuvõrgu kasutajad edaspidi valida 5 erineva kiirusega paketi vahel: 10/10, 50/50, 100/100, 300/300 ja 500/500 Mbit/s, mis tähendab, et endale sobivaima variandi peaks leidma iga klient. Seejuures on Elion ainus kohalik internetiteenuse pakkuja, kelle pakutavad kiirused Tulevikuvõrgus on sümmeetrilised ehk nii alla- kui üleslaadimisel ühesuurused.

Elioni uue 500/500 paketi tellijad saavad tasuta kaasa Elioni nutiTV HD-kanalite paketi ning ruuteri üüri 0-hinnaga. Uue paketi hind on 50 eurot kuus, kõik varem müügis olnud kiirused ja hinnad jäävad muutmata.

Elion saab hetkel 500/500 internetti pakkuda ühtekokku ca 124 000 aadressil/asukohas ning see number kasvab pidevalt. 
Tutvun teiste uudistega