Eestis tulid müügile soodsad Coolpad nutitelefonid

EMT ja Elioni müügikanalites jõudsid oktoobris müügile Coolpad nutitelefonid, mida iseloomustab stiilne disain ja soodne hind.

Coolpadi näol on tegu nutitelefonide turu uue tegijaga, kes oma brändi all hakkas telefone valmistama alles hiljuti. Varem toodeti nutiseadmeid allhanke korras sellistele telekomifirmadele nagu Vodafone ja Orange.

EMT ja Elioni müügivõrgus on Coolpad esindatud kahe mudeliga: Coolpad Modena ja Coolpad Porto, kusjuures mõlemad mudelid on EMT ja Elioni müügikanalites saadaval kuni 15. novembrini eksklusiivselt.

Coolpad Modena on 5,5-tollise ekraaniga 4G telefon, millel on kahe SIM kaardi funktsioon. Telefonil on 8-megapiksline kaamera ning värvivalikust on saadaval must, valge ja kuldne versioon. Telefoni hind on EMT ja Elioni kliendile 199 eurot.

Coolpad Porto on 4,7-tollise ekraaniga 4G telefon, mis on vaid 7,99 millimeetri paksune ja kaalub kõigest 119 grammi. Lisaks 8-megapikslisele põhikaamerale on Coolpad Portol 5-megapiksline selfie-kaamera. Telefoni hind EMT ja Elioni kliendile on 159 eurot.

Coolpadi telefonid sobivad nii oma hinnalt kui tehnilistelt näitajatelt hästi just nooremale kasutajale.

Coolpad telefonidega saab tutvuda EMT ja Elioni e-poes, samuti Coolpadi veebilehel http://www.coolpad.eu/ee/

Tutvun teiste uudistega