Eestis tuleb müügile nutitelefonide turu uus tegija

Maailmakuulus muusikaseadmete tootja Marshall tutvustas eile uut ja omanäolist muusikatelefoni Marshall London, mis jõuab EMT ja Elioni e-poe vahendusel ka eestimaalasteni.

Marshall on 1962. aastast tootnud kvaliteetseid muusikaseadmeid ja nüüd otsustas ettevõte siseneda ka nutitelefonide turule. Selle sammu tulemusena sündis maailmas ainulaadne muusikatelefon Marshall London, mis eristub selgelt kõigist teistest tänastest nutitelefonidest.

"Tegu on tõelise rock'n'roll telefoniga, mis kannab endas aastakümnete pikkust Marshalli DNA-d. Uus seade on suunatud eeskätt muusikasõpradele-melomaanidele, kes soovivad nautida ja kõikjal endaga kaasas kanda kvaliteetset stereoheli," ütles Eesti Telekomi tootejuht Taavi Ting.

Marshall London on hetkel ilmselt maailma kõige võimsama heliga telefon – selle eest kannavad hoolt seadme esiküljele paigutatud 2 stereokõlarit, mis tagavad kasutajale puhta ja kvaliteetse heli.

Eristuvaks muudab Marshalli nutitelefoni ka see, et seadmel on kaks kõrvaklappide pesa, mis võimaldab muusikat kuulata üheaegselt kahel inimesel. Samuti on uus nutitelefon varustatud unikaalse M-nupuga, mis tagab ühe nupuvajutusega ligipääsu telefonikasutaja muusikale sõltumata sellest, mis funktsioonid seadme ekraanil parasjagu jooksmas on. Kõigele lisaks paikneb telefoni küljel rulliknupp, mis muudab helitugevuse reguleerimise kiireks ja mugavaks. Seejuures on nupp stopperiga, et vältida näiteks taskus selle liiga hõlpsat aktiveerumist.
Marshall London on varustatud Android Lollipop operatsioonisüsteemiga, mida on täiendatud spetsiaalsete muusikarakendustega Global Equalizer, Loopstack ja DJApp. Seadmel on 4,7-tolline HD ekraan, 2 kaamerat (taga 8MP, ees 2MP) ning Qualcommi kiibistik, mida täiendab Wolfsoni audiokeskus. Seadme müügihind on 499 €. Telefoniga saab täpsemalt tutvuda järgneval lingil: www.telekom.ee/marshall.

Eestis algab Marshall Londoni eelmüük reedel, 17. juulil ning seadet on võimalik eksklusiivselt tellida EMT ja Elioni e-poest. Kõik need, kes tellivad seadme eelmüügist, saavad kingitusena kaasa Marshall Monitor kõrvaklapid väärtusega 199 €.

Reaalselt jõuab Marshalli muusikatelefon müügile septembri alguses ning selleks ajaks jõuab uus muusikatelefon ka kõigi nendeni, kes selle eelmüügist soetasid.

Tutvun teiste uudistega