Arendustööd mõjutavad Telia tugiteenuseid

9. jaanuari ööl vastu 10. jaanuari toimuvate arendustööde tõttu võib esineda häireid Telia ning kõnekaartide teenuste kasutamises. Olulisemad teenused nagu kõne- ja andmeside töötavad tõrgeteta.

Plaanitud arendused toimuvad ööl vastu 10. jaanuari vahemikus 22:15 – 08:00 ning sel ajal võib esineda häireid www.diil.ee, www.telia.ee, www.super.ee ja www.simpel.ee veebilehtede ning iseteenindusfunktsioonide töös.

Olulisematest teenustest on mõjutatud interneti lisamahu tellimine, Super kõnekaardi äpi töö, kõnekaartidele raha laadimine ning erinevad m-teenused nagu m-loto ja m-parkimine. Parkimisteenus on häiritud vaid uute kasutajate puhul, kes pole teenust läbi parkimisäpi või SMS-i teel varem kasutanud.

Lisaks ei saa nimetatud ajavahemikus soetada uusi mobiilse interneti päeva- ja nädalapileteid ega avada rändlusteenust. Välismaal võib arendustööde tõttu olla häiritud rändluse lisateenuste (päevane lisamaht, nädalapakett, reisikindlustus jm) tellimine.

Arendustööde eesmärk on tagada klientidele parema töökindlusega teenused. Töid teostatakse öösel, et kliente võimalikult vähe häirida. Täname mõistva suhtumise eest ja vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Tutvun teiste uudistega