Alates 04.02 ei näe Amino digiboksiga telekanalit Fashion TV

Telia Eesti AS-i (Telia) eelnevalt teavitamata on telekanal Fashion TV läinud üle MPEG-2 signaalilt uuemale MPEG-4 signaalile, millega seoses Amino digiboksiga TV teenust kasutavad kliendid eelpoolmainitud kanalit enam ei näe.

Amino digiboks on tänaseks tehnoloogiliselt vananenud ning ei toeta uuemas formaadis telekanalite edastamist. Soovitame digiboksi välja vahetada digiboksi Arris vastu, mis on tehniliselt kõige uuem ja võimekam digiboks, mida Telia oma TV klientidele pakub. See on lisaks kiirele reageerimisvõimele ka raadiolainetoega (RF), mis tähendab, et pulti kasutades ei pea pulti digiboksile suunama ning seetõttu võib digiboksi paigutada mugavalt ka teleka taha, kappi või sahtlisse. Hetkel on võimalik soetada uus digiboks soodustingimustel, kui vana Amino boks Telia Eesti AS-i esindusse tagasi tuua. Lisainfo esindusest või infotelefonil 123. NB! Arrise digiboksiga saab kasutada ainult uut Telia TV keskkonda. Telia TV saab tellida mugavalt teleekraanilt.

Amino digiboksi kasutaval vana nutiTV kliendil, kes ei soovi ülaltoodud kanalimuudatuste tõttu vana nutiTV kasutamist jätkata, on õigus teenuse kasutamiseks sõlmitud leping üles öelda leppetrahvita, andes sellest Teliale teada enne 06.03.2016.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Tutvun teiste uudistega