Background

Sinu võimalus

Tööandjana väärtustame erineva tausta ja kogemusega inimesi, pakkudes kvalifikatsioonile ja meie ärilistele vajadustele vastavaid töötamise võimalusi.

Tagame kõigile oma töötajatele võrdse ja eelarvamuste vaba kohtlemise, turvalise ja tervisliku töökeskkonna ning võimalused professionaalseks arenguks.

Kuidas kandideerida?

Saada meile oma kandideerimisavaldus läbi värbamisplatvormi Workday. Võtame sinuga ühendust hiljemalt kahe nädala jooksul pärast kandideerimistähtaja lõppu.

Värbamisprotsessis kasutame lisaks traditsioonilisele intervjuule erinevaid meetodeid nagu praktilised ülesanded, töövarjutamine, testid ja kodutöö.

Isegi kui sa sel korral ei osutu valituks, julgustame sind jälgima meie töökuulutusi ja kandideerima sulle huvi pakkuvale positsioonile ka tulevikus.

Tööpakkumised

Tutvu meie valdkondadega

Andmed ja analüütika

  • Andmed ja analüütika

Andmete ja analüütika kaudu saame oma äri jaoks lisaväärtust loovat sisendit ka proaktiivselt. Kui teame, mida kliendid soovivad, saame nende ootustele paremini vastata ning neid tihtipeale ka ületada.

Peamised töökohad andmete ja analüütika valdkonnas:

(online-)analüütik, andmeanalüütik, turundusanalüütik, kliendikogemuse juht, andmekaeve valdkonnajuht, MA-lahenduste juht, CRM-spetsialist jne.

Saame tuttavaks

Tehnoloogia

Disain ja kasutajakogemus

Müük ja klienditeenindus