Background

Vabad
töökohad

I am MinaTööpakkumised

Telia Eesti on osa rahvusvahelisest Telia Company grupist. Olles Euroopas üks suuremaid telekommunikatsiooniettevõtteid, pakume karjäärivõimalusi nii Eestis kui ka Põhja- ja Baltimaades. Telia Carrieri abiga on sul võimalus leida töökoht peaaegu kõikjal maailmas.

Kui leiad sobiva praktika- või töökuulutuse, kandideeri kohe. Kliki kuulutuses oleval ikoonil "Saada avaldus", sisesta oma isikuandmed ning lae üles oma CV.

Kui sobivat kuulutust parasjagu pole, loo endale konto Telia Company personaliveebis ja telli endale e-posti teel teavitus tulevastest soovitud vabadest praktika- ja töökohtadest. Vajadusel saad kontot uuendada ning teavituste seadistusi muuta.Sinu karjäär Telias

Telia Eesti on eriline koht töötamiseks ning meil on rohkelt võimalusi, et muuta Eesti elu paremaks. Liitu meiega!

Pakume sulle peaaegu lõputuid võimalusi oma karjääri edendamiseks. Olgu selleks siis klienditeenindus Telia esindustes või liitumine uuenduslike lahenduste väljatöötamisega tegeleva meeskonnaga, mis võimaldab sul olla osa järgmise suure läbimurde tegemisest telekommunikatsiooni valdkonnas. Meiega on sul võimalus saavutada nii isiklikke kui ka ametialaseid eesmärke.

Pidevalt muutuvas keskkonnas vajame töötajaid ja meeskondi, kes julgevad muuta harjumuspärast, lihtsustada keerulisi asju ning hoolida oma kolleegidest, klientidest ja ühiskonnast. Kuna meil puudub usk jäikadesse hierarhiatesse, soosime ettevõttes enesejuhtimist. Meil on kombeks seada suuri eesmärke nii oma äritegevusele kui ka iseendale. Pideva tagasiside ja regulaarse juhendamise kaudu on meil võimalik veenduda, et liigume õiges suunas.

Oma igapäevatöös lähtume alati sellest, mis on õige meie klientide, äritegevuse, meeskonna ning sinu ja sinu juhi suhtes. Ainult nii saame oma ärieesmärgid ellu viia.Võimalused tudengitele

Selleks, et jätkuvalt maailma muuta, ootame alati oma meeskonnaga liituma uusi talente. Sirvi meie kohalikke töökuulutusi, et leida endale sobivaim võimalus.

LOEN LÄHEMALT

Millisena kujutad ette oma unistuste tööd?

Oled oodatud Teliaga liituma! Võta veidi aega mõtlemiseks ja vali oma unistuste töökoht järgmiste kategooriate alt.