Uus digilahendus vähendab ajakirjade-ajalehtede tellimishinda mitmekordselt

Ekspress Meedia, Ajakirjade Kirjastuse, SL Õhtulehe ja Telia koostöös jõudis sel nädalal turule Leheriiuli teenus, mis pakub mugavat ligipääsu tuntud ajalehtedele ja ajakirjadele.

„Leheriiul võimaldab tellida endale üheks kuuks kolm väljaannet kõigest 4,99 euro eest, mis annab kliendile arvestatava hinnakokkuhoiu,“ tõdes Telia Eesti lisaväärtusteenuste valdkonna juht Maksim Melamed. „Kõik huvilised saavad teenust proovida esimese kuu aja jooksul tasuta, mis on suurepärane võimalus tutvuda nii Leheriiuli enda kui selles sisalduvate väljaannetega. Kõigele lisaks saab kasutaja enda poolt valitud väljaannete lugemisõigust jagada kuni viie pereliikme või sõbraga.“

Tema kinnitusel saavad Leheriiulit ühesugustel tingimustel kasutada kõigi Eesti mobiilioperaatorite kliendid. 

Kokku kuulub Leheriiuli valikusse 14 väljaannet ning näiteks ajalehtedest on esindatud Eesti Päevaleht, Eesti Ekspress, Maaleht ja Õhtuleht. Ajakirjade valikusse kuuluvad Anne ja Stiil, Eesti Naine, Kalale!, Kodukiri, Kroonika, Maakodu, Naisteleht, Oma Maitse, Pere ja Kodu ning Tervis Pluss. Nimetatud valikust saab kasutaja endale tellida 3 meelepärasemat väljaannet, mida on võimalik lugeda erinevatest nutiseadmetest (nutitelefon, tahvel- ja sülearvuti).

Leheriiuli kasutaja saab enda poolt valitud väljaandeid lugeda mitmel eri viisil. Näiteks valikusse kuuluvad digilehed ja digiajakirjad on loetavad otse veebist või läbi mobiilirakenduste. Päevalehtede puhul (Eesti Päevaleht, Maaleht, Õhtuleht) on kasutajal olemas ligipääs lehtede veebiversioonidele, mis pidevalt muutuvad. Lisaks saab tellitud väljaannete sisu lugeda läbi Delfi.ee.

Leheriiuli kasutaja saab väljaannete valikut edaspidi igal ajal mugavalt muuta Telia veebipõhises iseteeninduses. Tellitud väljaannete muudatused jõustuvad alati järgmise kuu esimesest päevast. 

Maksim Melamedi sõnul sobib uus lahendus tänu oma paindlikkusele heaks jõulukingiks näiteks vanavanematele, kuna tellimuse saab vormistada arvuti tagant lahkumata ning oma lugemiseelistusi saab iga kuu soovi korral muuta.  

Telia Leheriiulis sisalduvate väljaannete ning teenuse kasutusvõimalustega saab täpsemalt tutvuda siin: Telia.ee/leheriiul

Tutvun teiste uudistega