Uudis: Eesti Telekom kuulub kolme ihaldusväärseima tööandja hulka

CV Keskus pani taas kokku Eesti ihaldusväärseimate tööandjate edetabeli, kus Eesti Telekom on tänavu kerkinud 3. kohale.

Läinud aastal olime samas edetabelis esindatud veel kahe kaubamärgiga ning siis paiknes Elion 4. positsioonil ning EMT 6. positsioonil. Seekordses küsitluses edestasime Transferwise’i ning kerkisime esikolmikusse.

Eesti ihaldusväärseimaks tööandjaks valiti Eesti Energia, selgub CV Keskuse uuringust. Järgnesid Skype Technologies, Eesti Telekom, Transferwise ja Swedbank.

Heaks tööandjaks teeb meid paljuski see, et lähtume oma sisemises toimimises inimkesksest mõtteviisist. Me teame, et saame klientide jaoks olla parimad vaid siis, kui oleme seda ka oma töötajate jaoks. Inimene, kes seob oma töise elu meiega, saab olla osa kiiretest ja põnevatest arengutest, mis lähevad klientidele korda ja teevad nende elu mugavamaks ja vabamaks. Meie inimesed saavad olla uue loojad ning ise seejuures kasvada ja areneda nii professionaalide kui ka isiksustena. Meie töösuhetes on ka palju paindlikkust, inimestel on otsustus- ja tegutsemisvabadust, ning avatud ja koostöövaimus kultuur koos inimese õnnestumist toetavate juhtidega paneb inimesi meid tööandjana hindama.

KohtKoht eelmisel aastalNimi/kaubamärk
1.1.Eesti Energia AS
2.2.Skype Technologies OÜ
3.4.AS Eesti Telekom
4.3.Transferwise Ltd Eesti filiaal
5.5.Swedbank AS
6.98.AS Tallink Grupp
7.8.Playtech Estonia OÜ
8.17.AS LHV Pank
9.10.SEB Pank AS
10.-Riigikogu
11.7.ABB AS
12.18.Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK)
13.22.Eesti Kaitsevägi
14.14.Nortal AS
15.11.Eesti Rahvusringhääling (ERR)
16.9.Microsoft Estonia OÜ
17.27.AS Merko Ehitus Eesti
18.25.Eesti Pank
19.13.AS Kalev
20.15.Ericsson Eesti AS
Tutvun teiste uudistega